Stembureau MFC De Drieschaar in Woensdrecht (2023)
Postcode 4641 TH · Wijk Ossendrecht
Hier zijn 1.499 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 516 | 34,4% | 36,7% | −2,3 pp | 11,3% |
| VVD | 348 | 23,2% | 19,4% | +3,8 pp | 14,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 165 | 11,0% | 12,9% | −1,9 pp | 10,2% |
| GroenLinks-PvdA | 117 | 7,8% | 7,2% | +0,6 pp | 13,1% |
| BBB | 111 | 7,4% | 5,4% | +2,1 pp | 16,7% |
| CDA | 52 | 3,5% | 3,0% | +0,4 pp | 13,7% |
| D66 | 44 | 2,9% | 4,0% | −1,1 pp | 8,8% |
| SP | 44 | 2,9% | 3,5% | −0,6 pp | 10,0% |
| Forum voor Democratie | 41 | 2,7% | 2,2% | +0,5 pp | 15,0% |
| Partij voor de Dieren | 16 | 1,1% | 1,4% | −0,3 pp | 9,5% |
| 50PLUS | 11 | 0,7% | 0,8% | −0,0 pp | 11,6% |
| JA21 | 10 | 0,7% | 0,9% | −0,2 pp | 8,9% |
| ChristenUnie | 9 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 15,8% |
| BVNL / Groep Van Haga | 5 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 6,6% |
| Volt | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 5,4% |
| Nederland met een PLAN | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 25,0% |
| PartijvdSport | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 25,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 16,7% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 14,3% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 7,7% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,4% | −0,4 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Woensdrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,8 pp meer dan gemiddeld in Woensdrecht.
- Qua gewicht is dit het 4e van de 8 stembureaus: 12,0% van alle geldige stemmen in Woensdrecht en 0,0146% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in Woensdrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Woensdrecht
- MFC De Biezen 1.531 stemmen · PVV 46%
- MFC De Kloek 1.402 stemmen · PVV 27%
- Appartementencomplex Lucashof 1.644 stemmen · PVV 39%
- Hotel Dekkers 1.182 stemmen · PVV 40%
- Gemeentehuis 3.043 stemmen · PVV 37%
- Gemeentewerken Woensdrecht 1.135 stemmen · PVV 35%
Alle stembureaus in Woensdrecht
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.