Stembureau Stembureau IJs- en skeelercomplex WIJV in Winterswijk (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7101 PA · Wijk Land

Hier zijn 1.041 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 216 20,7% 19,6% +1,2 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 190 18,3% 21,2% −3,0 pp 4,8%
VVD 179 17,2% 13,3% +3,9 pp 7,2%
BBB 150 14,4% 13,3% +1,1 pp 6,1%
GroenLinks-PvdA 109 10,5% 13,0% −2,5 pp 4,5%
D66 55 5,3% 4,8% +0,5 pp 6,1%
SP 34 3,3% 3,3% −0,1 pp 5,5%
Forum voor Democratie 26 2,5% 2,3% +0,2 pp 6,2%
CDA 16 1,5% 3,1% −1,6 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 13 1,2% 1,2% +0,1 pp 5,9%
Volt 10 1,0% 0,9% +0,1 pp 5,9%
ChristenUnie 9 0,9% 0,9% −0,0 pp 5,6%
JA21 9 0,9% 0,6% +0,3 pp 8,3%
BVNL / Groep Van Haga 8 0,8% 0,6% +0,2 pp 7,7%
50PLUS 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 7,1%
SGP 4 0,4% 0,3% +0,1 pp 6,7%
DENK 3 0,3% 0,9% −0,6 pp 1,9%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 11,1%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 6,3%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Winterswijk, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +3,9 pp meer dan gemiddeld in Winterswijk.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 20 stembureaus: 5,6% van alle geldige stemmen in Winterswijk en 0,0101% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Winterswijk komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Winterswijk

Alle stembureaus in Winterswijk

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.