Stembureau Stembureau E & E Gasthuis in Wijk bij Duurstede (2023)
Postcode 3961 CR · Wijk Wijk bij Duurstede
Hier zijn 884 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 28,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 251 | 28,4% | 24,7% | +3,7 pp | 6,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 147 | 16,6% | 13,3% | +3,3 pp | 7,0% |
| VVD | 129 | 14,6% | 18,6% | −4,0 pp | 4,4% |
| GroenLinks-PvdA | 115 | 13,0% | 13,6% | −0,6 pp | 5,3% |
| DENK | 41 | 4,6% | 0,7% | +3,9 pp | 34,5% |
| CDA | 36 | 4,1% | 3,3% | +0,8 pp | 7,0% |
| SP | 36 | 4,1% | 2,9% | +1,2 pp | 7,9% |
| BBB | 32 | 3,6% | 5,1% | −1,5 pp | 3,9% |
| D66 | 30 | 3,4% | 5,9% | −2,5 pp | 3,2% |
| Partij voor de Dieren | 13 | 1,5% | 2,0% | −0,5 pp | 4,0% |
| Forum voor Democratie | 12 | 1,4% | 1,9% | −0,5 pp | 4,1% |
| JA21 | 12 | 1,4% | 0,8% | +0,5 pp | 8,9% |
| Volt | 11 | 1,2% | 1,5% | −0,3 pp | 4,5% |
| ChristenUnie | 10 | 1,1% | 1,7% | −0,6 pp | 3,6% |
| SGP | 3 | 0,3% | 2,4% | −2,1 pp | 0,8% |
| 50PLUS | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,2 pp | 2,7% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 3,8% |
| BVNL / Groep Van Haga | 1 | 0,1% | 0,5% | −0,4 pp | 1,2% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 14,3% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 20,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijk bij Duurstede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −4,0 pp minder dan gemiddeld in Wijk bij Duurstede.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 12 stembureaus: 5,6% van alle geldige stemmen in Wijk bij Duurstede en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 18 stemmen in Wijk bij Duurstede komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Wijk bij Duurstede
- Stembureau Huis van de Gemeente 979 stemmen · PVV 24%
- Stembureau Basisschool De Horn 1.047 stemmen · PVV 26%
- Stembureau 't Dorpshuys van Cothen 1.059 stemmen · PVV 24%
- Stembureau 't Dorpshuys van Cothen 1.198 stemmen · PVV 23%
- Stembureau Brede school Het Anker 1.246 stemmen · PVV 27%
- Stembureau Basisschool De Wegwijzer 1.304 stemmen · PVV 27%
Alle stembureaus in Wijk bij Duurstede
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.