Stembureau Stembureau Basisschool De Wegwijzer in Wijk bij Duurstede (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3962 AD · Wijk Wijk bij Duurstede

Hier zijn 1.173 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,2% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 213 18,2% 17,6% +0,6 pp 7,6%
VVD 206 17,6% 16,5% +1,1 pp 7,9%
D66 174 14,8% 17,2% −2,3 pp 6,4%
CDA 152 13,0% 12,9% +0,1 pp 7,4%
GroenLinks-PvdA 144 12,3% 10,9% +1,4 pp 8,3%
JA21 73 6,2% 6,6% −0,4 pp 7,0%
Forum voor Democratie 72 6,1% 4,8% +1,4 pp 9,5%
50PLUS 23 2,0% 1,4% +0,5 pp 10,0%
ChristenUnie 22 1,9% 1,6% +0,3 pp 8,9%
Partij voor de Dieren 22 1,9% 1,6% +0,3 pp 8,7%
BBB 20 1,7% 2,5% −0,8 pp 5,1%
SP 17 1,4% 1,6% −0,1 pp 6,9%
Volt 14 1,2% 0,9% +0,2 pp 9,3%
SGP 10 0,9% 2,6% −1,7 pp 2,5%
NSC 5 0,4% 0,3% +0,1 pp 9,1%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 14,3%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,8%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 4,0%
DENK 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 1,1%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 12,5%
DE LINIE 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijk bij Duurstede, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,3 pp minder dan gemiddeld in Wijk bij Duurstede.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 12 stembureaus: 7,4% van alle geldige stemmen in Wijk bij Duurstede en 0,0113% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Wijk bij Duurstede komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wijk bij Duurstede

Alle stembureaus in Wijk bij Duurstede

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.