Stembureau Sporthal De Fuik (B) in Wijdemeren (2023)

Ook bekijken: 2025 · 2022 · 2018

Postcode 1241 HD · Wijk Kortenhoef

Hier zijn 1.084 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 24,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 263 24,3% 22,7% +1,5 pp 7,2%
VVD 232 21,4% 24,2% −2,8 pp 6,0%
Nieuw Sociaal Contract 140 12,9% 12,3% +0,6 pp 7,1%
GroenLinks-PvdA 137 12,6% 12,1% +0,6 pp 7,1%
D66 67 6,2% 7,3% −1,1 pp 5,7%
CDA 51 4,7% 3,8% +0,9 pp 8,3%
BBB 46 4,2% 4,5% −0,3 pp 6,3%
SP 29 2,7% 2,2% +0,5 pp 8,2%
Partij voor de Dieren 24 2,2% 2,1% +0,1 pp 7,0%
Forum voor Democratie 18 1,7% 2,1% −0,5 pp 5,3%
Volt 17 1,6% 1,5% +0,0 pp 6,8%
ChristenUnie 15 1,4% 1,4% −0,1 pp 6,4%
BVNL / Groep Van Haga 11 1,0% 0,6% +0,4 pp 11,3%
50PLUS 9 0,8% 0,6% +0,3 pp 10,0%
SGP 9 0,8% 0,6% +0,2 pp 8,7%
JA21 6 0,6% 0,7% −0,2 pp 5,1%
Piratenpartij - De Groenen 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 25,0%
Samen voor Nederland 2 0,2% 0,0% +0,1 pp 28,6%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 3,8%
DENK 1 0,1% 0,4% −0,3 pp 1,4%
LP 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 11,1%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijdemeren, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −2,8 pp minder dan gemiddeld in Wijdemeren.
  • Qua gewicht is dit het 7e van de 15 stembureaus: 6,7% van alle geldige stemmen in Wijdemeren en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 15 stemmen in Wijdemeren komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wijdemeren

Alle stembureaus in Wijdemeren

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.