Stembureau Dorpshuis de Oase in Wijchen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6603 CL · Wijk Alverna

Hier zijn 1.229 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 392 31,9% 27,6% +4,3 pp 5,2%
VVD 249 20,3% 18,9% +1,4 pp 4,9%
Nieuw Sociaal Contract 164 13,3% 14,2% −0,8 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 123 10,0% 13,0% −3,0 pp 3,5%
D66 73 5,9% 6,7% −0,8 pp 4,0%
BBB 71 5,8% 4,3% +1,5 pp 6,1%
CDA 43 3,5% 3,6% −0,1 pp 4,4%
SP 31 2,5% 3,8% −1,3 pp 3,0%
Forum voor Democratie 22 1,8% 1,6% +0,2 pp 5,1%
Volt 12 1,0% 1,3% −0,3 pp 3,5%
Partij voor de Dieren 11 0,9% 1,7% −0,8 pp 2,4%
JA21 10 0,8% 0,8% +0,1 pp 4,9%
BVNL / Groep Van Haga 9 0,7% 0,4% +0,3 pp 8,0%
50PLUS 4 0,3% 0,6% −0,3 pp 2,4%
ChristenUnie 3 0,2% 0,5% −0,2 pp 2,4%
DENK 3 0,2% 0,7% −0,4 pp 1,6%
SGP 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 25,0%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 5,0%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 10,0%
PartijvdSport 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 8,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijchen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,3 pp meer dan gemiddeld in Wijchen.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 22 stembureaus: 4,5% van alle geldige stemmen in Wijchen en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 22 stemmen in Wijchen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wijchen

Alle stembureaus in Wijchen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.