Stembureau Basisschool De Trinoom in Wijchen (2025)
Postcode 6605 XH · Wijk Wijchen kern
Hier zijn 1.923 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 25,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 484 | 25,2% | 19,1% | +6,0 pp | 9,2% |
| VVD | 351 | 18,3% | 18,0% | +0,3 pp | 7,1% |
| PVV | 294 | 15,3% | 19,4% | −4,1 pp | 5,5% |
| CDA | 231 | 12,0% | 12,8% | −0,7 pp | 6,6% |
| GroenLinks-PvdA | 210 | 10,9% | 10,1% | +0,8 pp | 7,5% |
| JA21 | 158 | 8,2% | 7,1% | +1,1 pp | 8,0% |
| Forum voor Democratie | 48 | 2,5% | 3,8% | −1,3 pp | 4,6% |
| SP | 26 | 1,4% | 1,7% | −0,4 pp | 5,4% |
| 50PLUS | 25 | 1,3% | 1,6% | −0,3 pp | 5,7% |
| BBB | 22 | 1,1% | 2,3% | −1,1 pp | 3,5% |
| Partij voor de Dieren | 22 | 1,1% | 1,2% | −0,0 pp | 6,7% |
| DENK | 18 | 0,9% | 0,6% | +0,3 pp | 10,1% |
| Volt | 13 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 5,8% |
| ChristenUnie | 12 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 8,8% |
| BVNL | 4 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 8,3% |
| BIJ1 | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,0 pp | 8,3% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 2,7% |
| ELLECT | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrede voor Dieren | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wijchen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +6,0 pp meer dan gemiddeld in Wijchen.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 21 stembureaus: 7,0% van alle geldige stemmen in Wijchen en 0,0185% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Wijchen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Wijchen
- Jeugdhuis Woezik 2.195 stemmen · VVD 22%
- Wijkcentrum De Brink 1.744 stemmen · D66 28%
- Huis van de gemeente 2.346 stemmen · VVD 22%
- Wijkcentrum Achterom I 1.726 stemmen · PVV 27%
- Wijkcentrum Wijchen Zuid II 1.680 stemmen · PVV 21%
- Wijkcentrum Wijchen Zuid I 1.620 stemmen · PVV 22%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.