Stembureau Stembureau 's-Gravenzande Zalencentrum De Kiem 1 in Westland (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 2691 GC · Wijk 's-Gravenzande

Hier zijn 1.189 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 38,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 462 38,9% 32,7% +6,2 pp 2,0%
VVD 249 20,9% 22,2% −1,2 pp 1,6%
Nieuw Sociaal Contract 114 9,6% 11,7% −2,1 pp 1,4%
CDA 70 5,9% 5,8% +0,1 pp 1,7%
GroenLinks-PvdA 48 4,0% 6,3% −2,3 pp 1,1%
BBB 45 3,8% 4,1% −0,3 pp 1,6%
D66 45 3,8% 4,3% −0,5 pp 1,5%
ChristenUnie 35 2,9% 1,7% +1,3 pp 3,0%
SGP 27 2,3% 1,4% +0,9 pp 2,8%
Forum voor Democratie 18 1,5% 2,4% −0,9 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 16 1,3% 1,3% +0,1 pp 1,8%
SP 16 1,3% 1,7% −0,4 pp 1,3%
DENK 14 1,2% 1,1% +0,1 pp 1,8%
JA21 10 0,8% 1,0% −0,2 pp 1,4%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,6% 0,6% +0,0 pp 1,8%
Volt 4 0,3% 0,9% −0,5 pp 0,7%
50PLUS 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 0,9%
BIJ1 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 2,5%
Splinter 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 1,8%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 4,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 3,2%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +6,2 pp meer dan gemiddeld in Westland.
  • Qua gewicht is dit het 30e van de 55 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Westland en 0,0116% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 58 stemmen in Westland komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Westland

Alle stembureaus in Westland

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.