Stembureau Stembureau De Lier Sportcentrum Vreeloo in Westland (2025)
Postcode 2678 LN · Wijk De Lier
Hier zijn 1.984 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 21,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 434 | 21,9% | 21,2% | +0,6 pp | 2,9% |
| VVD | 416 | 21,0% | 19,2% | +1,7 pp | 3,1% |
| CDA | 371 | 18,7% | 16,3% | +2,4 pp | 3,2% |
| JA21 | 261 | 13,2% | 10,0% | +3,1 pp | 3,7% |
| D66 | 169 | 8,5% | 11,5% | −3,0 pp | 2,1% |
| Forum voor Democratie | 131 | 6,6% | 6,1% | +0,5 pp | 3,1% |
| GroenLinks-PvdA | 58 | 2,9% | 4,8% | −1,8 pp | 1,7% |
| BBB | 47 | 2,4% | 2,1% | +0,3 pp | 3,2% |
| 50PLUS | 27 | 1,4% | 1,4% | −0,0 pp | 2,7% |
| DENK | 13 | 0,7% | 1,3% | −0,6 pp | 1,5% |
| ChristenUnie | 12 | 0,6% | 1,4% | −0,8 pp | 1,2% |
| Partij voor de Dieren | 12 | 0,6% | 1,0% | −0,4 pp | 1,7% |
| SP | 10 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 1,8% |
| Volt | 8 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 2,3% |
| BVNL | 5 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 2,8% |
| SGP | 3 | 0,2% | 1,5% | −1,4 pp | 0,3% |
| FNP | 2 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 10,5% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 1,0% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,8% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 2,9% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 1,5% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westland, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: JA21 haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Westland.
- Qua gewicht is dit het 5e van de 54 stembureaus: 2,8% van alle geldige stemmen in Westland en 0,0191% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 36 stemmen in Westland komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Westland
- Stembureau 's-Gravenzande Zalencentrum De Kiem 1 2.042 stemmen · PVV 22%
- Stembureau Monster Sporthal de Wielepet 1.983 stemmen · PVV 26%
- Stembureau 's-Gravenzande Zalencentrum De Kiem 2 2.083 stemmen · PVV 21%
- Stembureau Wateringen Kerkelijk Centrum De Smidse 1.955 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Honselersdijk Zalencentrum Hemelsblauw 2.100 stemmen · VVD 23%
- Stembureau Kwintsheul Dorpshuis Kastanjehof 1.876 stemmen · VVD 24%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.