Stembureau MFA De Meet in Westerwolde (2023)
Postcode 9695 DA · Wijk Bellingwolde
Hier zijn 621 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 213 | 34,3% | 33,2% | +1,1 pp | 4,0% |
| Nieuw Sociaal Contract | 94 | 15,1% | 15,4% | −0,3 pp | 3,8% |
| GroenLinks-PvdA | 78 | 12,6% | 10,7% | +1,9 pp | 4,6% |
| BBB | 62 | 10,0% | 12,6% | −2,6 pp | 3,1% |
| VVD | 57 | 9,2% | 8,8% | +0,4 pp | 4,1% |
| SP | 26 | 4,2% | 4,0% | +0,2 pp | 4,1% |
| Forum voor Democratie | 20 | 3,2% | 3,1% | +0,1 pp | 4,0% |
| Partij voor de Dieren | 19 | 3,1% | 2,4% | +0,6 pp | 4,9% |
| CDA | 18 | 2,9% | 2,7% | +0,2 pp | 4,2% |
| D66 | 15 | 2,4% | 2,6% | −0,2 pp | 3,6% |
| ChristenUnie | 6 | 1,0% | 1,4% | −0,5 pp | 2,6% |
| Volt | 6 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 6,6% |
| BVNL / Groep Van Haga | 4 | 0,6% | 0,5% | +0,1 pp | 4,7% |
| 50PLUS | 2 | 0,3% | 0,4% | −0,0 pp | 3,6% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,2% | 0,2% | −0,0 pp | 3,3% |
| BIJ1 | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| JA21 | 0 | 0,0% | 0,5% | −0,5 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westerwolde, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: BBB haalde hier −2,6 pp minder dan gemiddeld in Westerwolde.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 23 stembureaus: 3,9% van alle geldige stemmen in Westerwolde en 0,0060% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 26 stemmen in Westerwolde komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Westerwolde
- MFA de Koningsspil I 636 stemmen · PVV 31%
- MFA de Koningsspil II 605 stemmen · PVV 30%
- De Wilpskamp 647 stemmen · PVV 31%
- Steunstee Reiderstee 591 stemmen · PVV 40%
- De Grensstreek Barnflair 678 stemmen · PVV 49%
- De Middenborg Blijham 542 stemmen · PVV 32%
Alle stembureaus in Westerwolde
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.