Stembureau MFA De Meet Bellingwolde in Westerwolde (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022

Hier zijn 568 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 157 27,6% 27,0% +0,6 pp 3,7%
VVD 81 14,3% 12,0% +2,3 pp 4,3%
GroenLinks-PvdA 68 12,0% 9,7% +2,3 pp 4,5%
D66 47 8,3% 8,9% −0,6 pp 3,4%
Forum voor Democratie 44 7,7% 9,0% −1,3 pp 3,1%
CDA 41 7,2% 11,3% −4,0 pp 2,3%
BBB 38 6,7% 6,9% −0,2 pp 3,6%
JA21 30 5,3% 4,3% +0,9 pp 4,4%
SP 21 3,7% 3,6% +0,1 pp 3,8%
Partij voor de Dieren 12 2,1% 1,7% +0,4 pp 4,6%
50PLUS 10 1,8% 1,6% +0,1 pp 4,0%
ChristenUnie 7 1,2% 1,5% −0,3 pp 3,0%
SGP 3 0,5% 0,8% −0,2 pp 2,5%
DENK 2 0,4% 0,1% +0,2 pp 9,1%
NSC 2 0,4% 0,4% −0,1 pp 3,1%
Volt 2 0,4% 0,5% −0,1 pp 2,8%
Vrede voor Dieren 2 0,4% 0,3% +0,1 pp 4,3%
FNP 1 0,2% 0,0% +0,1 pp 20,0%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westerwolde, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −4,0 pp minder dan gemiddeld in Westerwolde.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 20 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Westerwolde en 0,0055% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Westerwolde komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Westerwolde

Alle stembureaus in Westerwolde

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.