Stembureau Dorpshuis Hart van Diever in Westerveld (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7981 BC · Wijk Diever

Hier zijn 1.125 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 17,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 196 17,4% 20,0% −2,5 pp 6,9%
GroenLinks-PvdA 192 17,1% 16,7% +0,4 pp 8,1%
BBB 167 14,8% 14,0% +0,9 pp 8,3%
VVD 154 13,7% 14,0% −0,3 pp 7,7%
Nieuw Sociaal Contract 140 12,4% 13,8% −1,3 pp 7,1%
SP 52 4,6% 3,1% +1,5 pp 11,8%
D66 50 4,4% 4,6% −0,2 pp 7,6%
CDA 49 4,4% 3,5% +0,8 pp 9,7%
Partij voor de Dieren 47 4,2% 3,2% +1,0 pp 10,2%
ChristenUnie 23 2,0% 1,6% +0,5 pp 10,3%
Forum voor Democratie 22 2,0% 1,8% +0,2 pp 8,5%
Volt 13 1,2% 1,1% +0,0 pp 8,1%
SGP 9 0,8% 0,6% +0,2 pp 10,8%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,5% 0,7% −0,1 pp 6,3%
JA21 2 0,2% 0,5% −0,4 pp 2,6%
50PLUS 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 2,1%
BIJ1 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 5,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 10,0%
DENK 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westerveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −2,5 pp minder dan gemiddeld in Westerveld.
  • Qua gewicht is dit het 5e van de 17 stembureaus: 7,9% van alle geldige stemmen in Westerveld en 0,0109% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 13 stemmen in Westerveld komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Westerveld

Alle stembureaus in Westerveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.