Stembureau Dorpshuis De Stobbe in Westerveld (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 7973 KG · Wijk Havelte

Hier zijn 621 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 224 36,1% 20,0% +16,1 pp 7,8%
Nieuw Sociaal Contract 83 13,4% 13,8% −0,4 pp 4,2%
BBB 72 11,6% 14,0% −2,4 pp 3,6%
GroenLinks-PvdA 66 10,6% 16,7% −6,0 pp 2,8%
VVD 49 7,9% 14,0% −6,1 pp 2,4%
Partij voor de Dieren 22 3,5% 3,2% +0,3 pp 4,8%
D66 21 3,4% 4,6% −1,2 pp 3,2%
Forum voor Democratie 19 3,1% 1,8% +1,3 pp 7,4%
SP 19 3,1% 3,1% −0,0 pp 4,3%
CDA 18 2,9% 3,5% −0,6 pp 3,6%
ChristenUnie 11 1,8% 1,6% +0,2 pp 4,9%
SGP 5 0,8% 0,6% +0,2 pp 6,0%
JA21 3 0,5% 0,5% −0,1 pp 3,8%
Volt 3 0,5% 1,1% −0,6 pp 1,9%
50PLUS 2 0,3% 0,3% −0,0 pp 4,2%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,3% 0,7% −0,3 pp 2,1%
DENK 1 0,2% 0,1% +0,0 pp 5,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,2% 0,1% +0,1 pp 10,0%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Westerveld, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +16,1 pp meer dan gemiddeld in Westerveld.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 17 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Westerveld en 0,0060% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Westerveld komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Westerveld

Alle stembureaus in Westerveld

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.