Hoe stemde Dreumel in West Maas en Waal in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Kern Dreumel

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Dreumel 2.360 geldige stemmen uitgebracht (17,3% van alle stemmen in West Maas en Waal). PVV werd hier de grootste met 23,4%. Vergeleken met heel West Maas en Waal scoorden Forum voor Democratie (+1,4 pp) en JA21 (+0,5 pp) hier hoger en GroenLinks-PvdA (−0,7 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 553 23,4% 23,6% −0,2 pp
VVD 432 18,3% 19,0% −0,7 pp
CDA 331 14,0% 13,6% +0,4 pp
D66 297 12,6% 13,2% −0,6 pp
JA21 191 8,1% 7,6% +0,5 pp
GroenLinks-PvdA 150 6,4% 7,1% −0,7 pp
Forum voor Democratie 149 6,3% 4,9% +1,4 pp
BBB 104 4,4% 4,3% +0,1 pp
50PLUS 42 1,8% 1,6% +0,1 pp
SP 35 1,5% 1,6% −0,1 pp
Partij voor de Dieren 28 1,2% 1,2% −0,0 pp
ChristenUnie 16 0,7% 0,4% +0,3 pp
Volt 10 0,4% 0,6% −0,2 pp
BVNL 5 0,2% 0,1% +0,1 pp
NSC 5 0,2% 0,2% −0,0 pp
SGP 5 0,2% 0,2% −0,0 pp
Piratenpartij 4 0,2% 0,1% +0,1 pp
LP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp
DENK 1 0,0% 0,3% −0,3 pp
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
ELLECT 0 0,0% 0,0% +0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Dreumel

  • 't Centrum Kern Dreumel · 6621 AN · 1.298 stemmen · PVV 23%
  • MFA d'n Hoender Kern Dreumel · 6621 KV · 1.062 stemmen · PVV 24%

Andere wijken in West Maas en Waal

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in West Maas en Waal · Alle stembureaus