Stembureau MFA De Rosmolen in West Maas en Waal (2023)
Postcode 6658 XN · Wijk Beneden-Leeuwen
Hier zijn 1.641 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 36,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 597 | 36,4% | 31,7% | +4,7 pp | 14,0% |
| VVD | 260 | 15,8% | 19,2% | −3,4 pp | 10,1% |
| Nieuw Sociaal Contract | 232 | 14,1% | 13,0% | +1,2 pp | 13,3% |
| GroenLinks-PvdA | 122 | 7,4% | 9,2% | −1,7 pp | 9,9% |
| BBB | 104 | 6,3% | 7,9% | −1,6 pp | 9,8% |
| D66 | 78 | 4,8% | 4,7% | +0,0 pp | 12,2% |
| SP | 71 | 4,3% | 3,6% | +0,7 pp | 14,6% |
| CDA | 60 | 3,7% | 3,7% | −0,0 pp | 12,0% |
| Forum voor Democratie | 24 | 1,5% | 1,5% | −0,1 pp | 11,6% |
| Partij voor de Dieren | 24 | 1,5% | 1,6% | −0,1 pp | 11,4% |
| 50PLUS | 20 | 1,2% | 0,6% | +0,6 pp | 25,0% |
| JA21 | 18 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 20,5% |
| Volt | 13 | 0,8% | 1,0% | −0,3 pp | 9,2% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,4% | 0,5% | −0,1 pp | 10,1% |
| ChristenUnie | 2 | 0,1% | 0,4% | −0,3 pp | 3,6% |
| PartijvdSport | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,1 pp | 28,6% |
| Splinter | 2 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 18,2% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 14,3% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 14,3% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 50,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 20,0% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,2 pp | 3,1% |
| DENK | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel West Maas en Waal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +4,7 pp meer dan gemiddeld in West Maas en Waal.
- Qua gewicht is dit het 3e van de 11 stembureaus: 12,2% van alle geldige stemmen in West Maas en Waal en 0,0160% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 8 stemmen in West Maas en Waal komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in West Maas en Waal
- VTC Wamel 1.686 stemmen · PVV 29%
- Kulturhus d'n Dulper 1.490 stemmen · PVV 29%
- Gemeentehuis 2.047 stemmen · PVV 35%
- 't Centrum 1.325 stemmen · PVV 31%
- Dorpshuis De Hucht 1.162 stemmen · PVV 30%
- De Twee Linden 1.132 stemmen · PVV 31%
Alle stembureaus in West Maas en Waal
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.