Hoe stemde Molenakker en Kampershoek in Weert in 2023?

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Met stembureaus in onder meer: Molenakker

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023 zijn bij de 1 stembureaus in Molenakker en Kampershoek 1.505 geldige stemmen uitgebracht (5,0% van alle stemmen in Weert). PVV werd hier de grootste met 24,4%. Vergeleken met heel Weert scoorden VVD (+5,4 pp) en Nieuw Sociaal Contract (+2,3 pp) hier hoger en PVV (−6,2 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
PVV 367 24,4% 30,6% −6,2 pp
VVD 340 22,6% 17,2% +5,4 pp
Nieuw Sociaal Contract 239 15,9% 13,6% +2,3 pp
GroenLinks-PvdA 237 15,7% 13,5% +2,3 pp
D66 90 6,0% 4,9% +1,0 pp
BBB 49 3,3% 4,4% −1,2 pp
CDA 49 3,3% 3,2% +0,1 pp
SP 30 2,0% 3,1% −1,1 pp
Forum voor Democratie 28 1,9% 2,3% −0,4 pp
JA21 16 1,1% 0,8% +0,2 pp
Partij voor de Dieren 14 0,9% 1,4% −0,5 pp
Volt 13 0,9% 0,9% −0,1 pp
BVNL / Groep Van Haga 10 0,7% 0,5% +0,2 pp
50PLUS 7 0,5% 0,6% −0,1 pp
DENK 6 0,4% 2,1% −1,7 pp
PartijvdSport 4 0,3% 0,1% +0,1 pp
ChristenUnie 2 0,1% 0,3% −0,2 pp
SGP 2 0,1% 0,1% +0,0 pp
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% −0,0 pp
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,1% −0,1 pp
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp

Stembureaus in Molenakker en Kampershoek

Andere wijken in Weert

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Weert · Alle stembureaus