Stembureau Stembureau Sportpark Graswinkel in Weert (2022)
Postcode 6005 JZ · Wijk Graswinkel
Hier waren 630 kiezers toegelaten (3,4% van alle toegelaten kiezers in Weert) en zijn 628 geldige stemmen uitgebracht. Weert Lokaal werd hier de grootste met 38,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| Weert Lokaal | 240 | 38,2% | 36,4% | +1,8 pp | 3,5% |
| DUS Weert | 121 | 19,3% | 17,6% | +1,6 pp | 3,7% |
| VVD | 85 | 13,5% | 14,8% | −1,3 pp | 3,1% |
| CDA | 76 | 12,1% | 13,8% | −1,7 pp | 3,0% |
| PvdA | 38 | 6,1% | 5,7% | +0,4 pp | 3,6% |
| GROENLINKS | 38 | 6,1% | 5,7% | +0,4 pp | 3,6% |
| D66 | 30 | 4,8% | 6,0% | −1,3 pp | 2,7% |
| Blanco | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 1 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Weert, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Martijn van den Heuvel (Weert Lokaal) · 65 stemmen · 10,4% van alle stemmen hier
- Wendy van Eijk-Nagel (VVD) · 36 stemmen · 5,7% van alle stemmen hier
- Peter Weekers (DUS Weert) · 29 stemmen · 4,6% van alle stemmen hier
- Conny Beenders- van Dooren (DUS Weert) · 22 stemmen · 3,5% van alle stemmen hier
- Lizbeth Steinbach (D66) · 20 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
- Suzanne Winters (Weert Lokaal) · 19 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Maureen van den Berk-de Jong (DUS Weert) · 19 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
- Michéle Ferriére (Weert Lokaal) · 16 stemmen · 2,5% van alle stemmen hier
- Thomas van Gemert (VVD) · 15 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
- Anton Jacobs (CDA) · 14 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Malika Zaâboul (PvdA) · 14 stemmen · 2,2% van alle stemmen hier
- Jurrella Kleinmoedig (Weert Lokaal) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Patrick Tullemans (Weert Lokaal) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Tavinho Karg (GROENLINKS) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Janna Wielders (GROENLINKS) · 11 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Weert Lokaal haalde hier +1,8 pp meer dan gemiddeld in Weert.
- Qua gewicht is dit het 12e van de 37 stembureaus: 3,4% van alle geldige stemmen in Weert en 0,0091% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 30 stemmen in Weert komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 540 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 90 |
| Toegelaten kiezers | 630 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 630 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 2 (0,3%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,32% van de stembiljetten, tegen 0,83% in Weert en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Weert
- Stembureau Trefcentrum Willem Litjenshof 633 stemmen · Weert Lokaal 37%
- Stembureau Scouting St. Job Leuken-Weert 624 stemmen · Weert Lokaal 52%
- Stembureau Wijkgebouw Keenter Hart 637 stemmen · Weert Lokaal 39%
- Stembureau Wijkgebouw Keenter Hart 600 stemmen · Weert Lokaal 33%
- Stembureau Café Zaal Bee-j Bertje 682 stemmen · Weert Lokaal 33%
- Stembureau Sporthal Aan de Bron 568 stemmen · Weert Lokaal 43%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.