Stembureau Sporthal Boshoven (kantine) in Weert (2025)
Postcode 6002 AZ · Wijk Boshoven
Hier zijn 1.270 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 20,9% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 265 | 20,9% | 22,2% | −1,3 pp | 4,0% |
| VVD | 245 | 19,3% | 17,2% | +2,1 pp | 4,8% |
| D66 | 193 | 15,2% | 14,0% | +1,2 pp | 4,6% |
| GroenLinks-PvdA | 134 | 10,6% | 10,8% | −0,2 pp | 4,2% |
| CDA | 125 | 9,8% | 13,2% | −3,3 pp | 3,2% |
| JA21 | 93 | 7,3% | 7,1% | +0,2 pp | 4,4% |
| Forum voor Democratie | 77 | 6,1% | 4,2% | +1,9 pp | 6,2% |
| BBB | 32 | 2,5% | 2,5% | +0,0 pp | 4,3% |
| DENK | 27 | 2,1% | 2,2% | −0,1 pp | 4,1% |
| 50PLUS | 17 | 1,3% | 1,7% | −0,4 pp | 3,3% |
| SP | 14 | 1,1% | 1,6% | −0,5 pp | 2,9% |
| Volt | 14 | 1,1% | 0,7% | +0,4 pp | 6,6% |
| NSC | 10 | 0,8% | 0,4% | +0,4 pp | 8,2% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 0,8% | 1,2% | −0,4 pp | 2,9% |
| ChristenUnie | 3 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 3,3% |
| Piratenpartij | 3 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 11,5% |
| DE LINIE | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 8,0% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 9,5% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 4,3% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 2,0% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 3,1% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Weert, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −3,3 pp minder dan gemiddeld in Weert.
- Qua gewicht is dit het 9e van de 27 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Weert en 0,0122% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Weert komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Weert
- Buurtcentrum Moesel 1.328 stemmen · PVV 26%
- Buurthuis Boshoven 1.250 stemmen · PVV 24%
- Wijkgebouw Keenter Hart 1.408 stemmen · PVV 25%
- Sportpark Graswinkel 1.223 stemmen · PVV 23%
- IKC Leuken 1.411 stemmen · PVV 27%
- Scouting St. Job Leuken-Weert 1.170 stemmen · PVV 26%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.