Stembureau Hotel Nol in 't Bosch in Wageningen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 6704 PA · Wijk Buitengebied

Hier zijn 908 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 230 25,3% 36,8% −11,4 pp 2,5%
VVD 221 24,3% 9,7% +14,6 pp 9,2%
D66 122 13,4% 9,7% +3,7 pp 5,0%
Nieuw Sociaal Contract 86 9,5% 8,5% +1,0 pp 4,1%
PVV 58 6,4% 10,5% −4,1 pp 2,2%
Partij voor de Dieren 40 4,4% 4,8% −0,3 pp 3,4%
Volt 32 3,5% 4,8% −1,3 pp 2,7%
CDA 28 3,1% 2,5% +0,6 pp 4,5%
SGP 23 2,5% 1,0% +1,6 pp 9,7%
ChristenUnie 20 2,2% 2,7% −0,5 pp 3,0%
BBB 14 1,5% 2,2% −0,6 pp 2,6%
SP 13 1,4% 2,8% −1,4 pp 1,9%
Forum voor Democratie 10 1,1% 1,2% −0,1 pp 3,4%
JA21 5 0,6% 0,4% +0,2 pp 5,3%
BIJ1 2 0,2% 0,7% −0,5 pp 1,1%
LP 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 15,4%
50PLUS 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,3%
Splinter 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 2,5%
BVNL / Groep Van Haga 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 0,8% −0,8 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Wageningen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +14,6 pp meer dan gemiddeld in Wageningen.
  • Qua gewicht is dit het 17e van de 22 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Wageningen en 0,0088% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Wageningen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Wageningen

Alle stembureaus in Wageningen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.