Stembureau Scheldemond College in Vlissingen (2023)
Postcode 4385 CH · Wijk Lammerenburg
Hier zijn 733 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 38,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 281 | 38,3% | 26,6% | +11,7 pp | 4,4% |
| Nieuw Sociaal Contract | 93 | 12,7% | 13,7% | −1,0 pp | 2,8% |
| VVD | 81 | 11,1% | 14,4% | −3,4 pp | 2,3% |
| GroenLinks-PvdA | 70 | 9,5% | 13,8% | −4,2 pp | 2,1% |
| SP | 43 | 5,9% | 4,5% | +1,4 pp | 4,0% |
| BBB | 28 | 3,8% | 3,5% | +0,3 pp | 3,3% |
| D66 | 22 | 3,0% | 5,0% | −2,0 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 21 | 2,9% | 3,2% | −0,3 pp | 2,7% |
| ChristenUnie | 16 | 2,2% | 2,2% | +0,0 pp | 3,0% |
| CDA | 15 | 2,0% | 2,9% | −0,8 pp | 2,2% |
| SGP | 14 | 1,9% | 2,1% | −0,2 pp | 2,8% |
| DENK | 13 | 1,8% | 1,8% | +0,0 pp | 3,0% |
| Partij voor de Dieren | 10 | 1,4% | 2,2% | −0,8 pp | 1,9% |
| BVNL / Groep Van Haga | 8 | 1,1% | 0,9% | +0,2 pp | 3,7% |
| 50PLUS | 6 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 2,7% |
| JA21 | 5 | 0,7% | 0,8% | −0,1 pp | 2,7% |
| Volt | 3 | 0,4% | 1,0% | −0,5 pp | 1,3% |
| Piratenpartij - De Groenen | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 7,7% |
| BIJ1 | 1 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 1,8% |
| Splinter | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,8% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Samen voor Nederland | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlissingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +11,7 pp meer dan gemiddeld in Vlissingen.
- Qua gewicht is dit het 19e van de 23 stembureaus: 3,0% van alle geldige stemmen in Vlissingen en 0,0071% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 33 stemmen in Vlissingen komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Vlissingen
- Kantine VC Vlissingen 753 stemmen · PVV 33%
- Gymzaal basisschool De Omnibus 688 stemmen · PVV 34%
- Uitvaartcentrum Overtoom Groen 783 stemmen · PVV 37%
- Mobiel Stembureau 655 stemmen · PVV 35%
- Hal Theo Thijssenschool 789 stemmen · PVV 22%
- Sportzaal De Belt 622 stemmen · PVV 26%
Alle stembureaus in Vlissingen
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.