Stembureau Kantine VC Vlissingen in Vlissingen (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 4383 VV · Wijk Middengebied

Hier zijn 955 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 23,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 221 23,1% 19,8% +3,3 pp 4,6%
D66 132 13,8% 14,9% −1,1 pp 3,7%
GroenLinks-PvdA 115 12,0% 11,6% +0,5 pp 4,1%
VVD 100 10,5% 13,6% −3,1 pp 3,1%
CDA 68 7,1% 11,2% −4,1 pp 2,5%
DENK 62 6,5% 1,8% +4,7 pp 14,0%
JA21 59 6,2% 6,0% +0,2 pp 4,1%
Forum voor Democratie 57 6,0% 5,6% +0,3 pp 4,2%
50PLUS 25 2,6% 2,2% +0,4 pp 4,6%
ChristenUnie 23 2,4% 2,1% +0,3 pp 4,5%
SP 23 2,4% 2,5% −0,1 pp 3,8%
BBB 22 2,3% 2,0% +0,3 pp 4,5%
Partij voor de Dieren 15 1,6% 1,7% −0,1 pp 3,7%
SGP 15 1,6% 2,4% −0,8 pp 2,6%
Volt 8 0,8% 0,7% +0,1 pp 4,4%
BIJ1 4 0,4% 0,2% +0,2 pp 7,1%
NSC 4 0,4% 0,5% −0,1 pp 3,5%
Piratenpartij 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,0%
Vrede voor Dieren 1 0,1% 0,3% −0,1 pp 1,6%
BVNL 0 0,0% 0,3% −0,3 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlissingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: CDA haalde hier −4,1 pp minder dan gemiddeld in Vlissingen.
  • Qua gewicht is dit het 15e van de 23 stembureaus: 4,0% van alle geldige stemmen in Vlissingen en 0,0092% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 25 stemmen in Vlissingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vlissingen

Alle stembureaus in Vlissingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.