Stembureau Voormalig Schoolgebouw in Vlaardingen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3132 XT · Wijk Westwijk

Hier zijn 1.397 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 35,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 496 35,5% 29,9% +5,6 pp 4,4%
Nieuw Sociaal Contract 150 10,7% 11,8% −1,1 pp 3,3%
DENK 140 10,0% 6,6% +3,4 pp 5,5%
GroenLinks-PvdA 137 9,8% 12,8% −3,0 pp 2,8%
VVD 133 9,5% 13,8% −4,3 pp 2,5%
SP 66 4,7% 4,0% +0,7 pp 4,3%
D66 45 3,2% 4,9% −1,6 pp 2,4%
ChristenUnie 41 2,9% 1,9% +1,1 pp 5,7%
CDA 38 2,7% 3,1% −0,4 pp 3,2%
SGP 30 2,1% 1,3% +0,8 pp 6,0%
BBB 28 2,0% 2,0% +0,1 pp 3,8%
Forum voor Democratie 26 1,9% 2,5% −0,6 pp 2,8%
Partij voor de Dieren 20 1,4% 1,8% −0,4 pp 2,9%
50PLUS 11 0,8% 0,6% +0,2 pp 4,6%
Volt 10 0,7% 1,1% −0,4 pp 2,4%
BIJ1 9 0,6% 0,4% +0,2 pp 5,5%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,3% 0,4% −0,1 pp 2,8%
JA21 3 0,2% 0,8% −0,6 pp 1,0%
Samen voor Nederland 3 0,2% 0,0% +0,2 pp 17,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 11,8%
Nederland met een PLAN 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 3,4%
Splinter 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 2,3%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +5,6 pp meer dan gemiddeld in Vlaardingen.
  • Qua gewicht is dit het 11e van de 31 stembureaus: 3,7% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0136% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vlaardingen

Alle stembureaus in Vlaardingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.