Stembureau GBS Het Christal in Vlaardingen (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3135 PS · Wijk Vlaardinger Ambacht

Hier zijn 849 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 34,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 292 34,4% 29,9% +4,5 pp 2,6%
Nieuw Sociaal Contract 105 12,4% 11,8% +0,5 pp 2,3%
GroenLinks-PvdA 98 11,5% 12,8% −1,2 pp 2,0%
VVD 74 8,7% 13,8% −5,1 pp 1,4%
DENK 63 7,4% 6,6% +0,8 pp 2,5%
SP 38 4,5% 4,0% +0,5 pp 2,5%
D66 33 3,9% 4,9% −1,0 pp 1,8%
ChristenUnie 27 3,2% 1,9% +1,3 pp 3,8%
Forum voor Democratie 27 3,2% 2,5% +0,7 pp 2,9%
BBB 21 2,5% 2,0% +0,5 pp 2,8%
CDA 21 2,5% 3,1% −0,6 pp 1,8%
Partij voor de Dieren 9 1,1% 1,8% −0,8 pp 1,3%
SGP 9 1,1% 1,3% −0,3 pp 1,8%
Volt 7 0,8% 1,1% −0,3 pp 1,7%
50PLUS 5 0,6% 0,6% −0,0 pp 2,1%
BIJ1 5 0,6% 0,4% +0,2 pp 3,0%
BVNL / Groep Van Haga 5 0,6% 0,4% +0,2 pp 3,5%
JA21 3 0,4% 0,8% −0,4 pp 1,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 3 0,4% 0,0% +0,3 pp 17,6%
Nederland met een PLAN 2 0,2% 0,0% +0,2 pp 14,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 3,4%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 5,9%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vlaardingen, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,1 pp minder dan gemiddeld in Vlaardingen.
  • Qua gewicht is dit het 25e van de 31 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Vlaardingen en 0,0083% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 45 stemmen in Vlaardingen komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vlaardingen

Alle stembureaus in Vlaardingen

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.