Stembureau Vianen Basisschool De Rank in Vijfheerenlanden (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022

Postcode 4132 CC · Wijk Vianen centrum

Hier zijn 1.603 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,9% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 415 25,9% 25,2% +0,6 pp 4,4%
VVD 314 19,6% 15,0% +4,6 pp 5,7%
Nieuw Sociaal Contract 230 14,3% 11,7% +2,7 pp 5,3%
GroenLinks-PvdA 204 12,7% 9,6% +3,1 pp 5,7%
D66 87 5,4% 4,3% +1,1 pp 5,4%
DENK 59 3,7% 3,3% +0,4 pp 4,9%
CDA 54 3,4% 4,9% −1,5 pp 3,0%
Forum voor Democratie 49 3,1% 2,1% +1,0 pp 6,3%
BBB 42 2,6% 4,8% −2,2 pp 2,4%
SP 32 2,0% 2,2% −0,2 pp 3,9%
Partij voor de Dieren 22 1,4% 1,4% −0,0 pp 4,2%
Volt 21 1,3% 1,1% +0,3 pp 5,4%
ChristenUnie 16 1,0% 4,5% −3,5 pp 1,0%
SGP 16 1,0% 7,6% −6,6 pp 0,6%
50PLUS 9 0,6% 0,5% +0,1 pp 5,1%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,5% −0,0 pp 4,1%
JA21 7 0,4% 0,7% −0,2 pp 2,8%
BIJ1 6 0,4% 0,2% +0,2 pp 8,6%
Splinter 4 0,2% 0,1% +0,1 pp 9,5%
Nederland met een PLAN 3 0,2% 0,1% +0,1 pp 12,0%
Samen voor Nederland 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
LP 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 7,7%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 6,3%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vijfheerenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier −6,6 pp minder dan gemiddeld in Vijfheerenlanden.
  • Qua gewicht is dit het 9e van de 28 stembureaus: 4,3% van alle geldige stemmen in Vijfheerenlanden en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 23 stemmen in Vijfheerenlanden komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Vijfheerenlanden

Alle stembureaus in Vijfheerenlanden

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.