Stembureau Leerdam Het Dak in Vijfheerenlanden (2023)
Postcode 4142 EG · Wijk Leerdam-West
Hier zijn 1.330 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 25,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 336 | 25,3% | 25,2% | +0,0 pp | 3,6% |
| DENK | 275 | 20,7% | 3,3% | +17,4 pp | 22,7% |
| GroenLinks-PvdA | 125 | 9,4% | 9,6% | −0,2 pp | 3,5% |
| VVD | 125 | 9,4% | 15,0% | −5,6 pp | 2,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 121 | 9,1% | 11,7% | −2,6 pp | 2,8% |
| D66 | 55 | 4,1% | 4,3% | −0,2 pp | 3,4% |
| SGP | 47 | 3,5% | 7,6% | −4,0 pp | 1,7% |
| Forum voor Democratie | 41 | 3,1% | 2,1% | +1,0 pp | 5,3% |
| ChristenUnie | 40 | 3,0% | 4,5% | −1,5 pp | 2,4% |
| SP | 37 | 2,8% | 2,2% | +0,5 pp | 4,5% |
| BBB | 35 | 2,6% | 4,8% | −2,2 pp | 2,0% |
| CDA | 35 | 2,6% | 4,9% | −2,3 pp | 1,9% |
| Partij voor de Dieren | 20 | 1,5% | 1,4% | +0,1 pp | 3,8% |
| JA21 | 9 | 0,7% | 0,7% | −0,0 pp | 3,6% |
| Volt | 9 | 0,7% | 1,1% | −0,4 pp | 2,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 7 | 0,5% | 0,5% | +0,1 pp | 4,1% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,5% | −0,2 pp | 2,3% |
| BIJ1 | 4 | 0,3% | 0,2% | +0,1 pp | 5,7% |
| PartijvdSport | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,7% |
| Nederland met een PLAN | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 4,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,0 pp | 7,1% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Vijfheerenlanden, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: DENK haalde hier +17,4 pp meer dan gemiddeld in Vijfheerenlanden.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 28 stembureaus: 3,6% van alle geldige stemmen in Vijfheerenlanden en 0,0129% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 28 stemmen in Vijfheerenlanden komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Vijfheerenlanden
- Leerdam Gymzaal Noord 1.335 stemmen · PVV 28%
- Vianen Clubgebouw V.V. Brederodes 1.314 stemmen · PVV 34%
- Leerdam Huis ter Leede 1.427 stemmen · PVV 22%
- Vianen Helsdingen Sport en Cultuur 1.314 stemmen · PVV 27%
- Leerdam Eiland 1 1.494 stemmen · PVV 25%
- Schoonrewoerd Partycentrum Schoonrewoerd 1.293 stemmen · PVV 21%
Alle stembureaus in Vijfheerenlanden
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.