Hoe stemde Centrum in Venray in 2025?

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Bij de Tweede Kamerverkiezingen van 29 oktober 2025 zijn bij de 2 stembureaus in Centrum 4.056 geldige stemmen uitgebracht (15,5% van alle stemmen in Venray). D66 werd hier de grootste met 20,5%. Vergeleken met heel Venray scoorden D66 (+4,9 pp) en VVD (+1,7 pp) hier hoger en PVV (−3,8 pp) lager.

Wat is hier gestemd

PartijStemmenAandeel in de wijkAandeel gemeenteVerschil
D66 833 20,5% 15,7% +4,9 pp
VVD 720 17,8% 16,1% +1,7 pp
PVV 664 16,4% 20,1% −3,8 pp
CDA 612 15,1% 15,4% −0,3 pp
GroenLinks-PvdA 398 9,8% 8,5% +1,3 pp
JA21 256 6,3% 6,5% −0,2 pp
Forum voor Democratie 143 3,5% 4,2% −0,7 pp
SP 92 2,3% 2,1% +0,2 pp
50PLUS 79 1,9% 1,8% +0,2 pp
BBB 76 1,9% 4,7% −2,8 pp
DENK 49 1,2% 1,8% −0,6 pp
Volt 41 1,0% 0,7% +0,3 pp
Partij voor de Dieren 39 1,0% 1,0% −0,0 pp
ChristenUnie 15 0,4% 0,4% −0,0 pp
NSC 8 0,2% 0,4% −0,2 pp
LP 6 0,1% 0,1% +0,0 pp
BIJ1 6 0,1% 0,1% +0,1 pp
BVNL 6 0,1% 0,2% −0,0 pp
Vrede voor Dieren 6 0,1% 0,1% +0,0 pp
Piratenpartij 3 0,1% 0,1% +0,0 pp
DE LINIE 2 0,0% 0,1% −0,0 pp
SGP 2 0,0% 0,1% −0,0 pp
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp

Stembureaus in Centrum

Andere wijken in Venray

Een stembureau is niet hetzelfde als een wijk. Kiezers kunnen in elk stembureau van de gemeente stemmen en een bureau trekt ook mensen uit de omgeving. De stembureaus hierboven zijn in deze wijk ingedeeld op basis van hun postcodegebied (CBS-wijkindeling via de BAG). Zie dit als een benadering van hoe de buurt stemde, niet als een telling van de bewoners.

Alle wijken in Venray · Alle stembureaus