Stembureau MFC Brukske Wijkcentrum in Venray

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022

Postcode 5802 NP · Wijk Brukske

Hier waren 1.303 kiezers toegelaten (7,0% van alle toegelaten kiezers in Venray) en zijn 1.289 geldige stemmen uitgebracht. Samenwerking Venray werd hier de grootste met 19,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Samenwerking Venray 255 19,8% 8,6% +11,2 pp 16,1%
CDA 210 16,3% 20,5% −4,2 pp 5,6%
VENRAY Lokaal 208 16,1% 15,4% +0,7 pp 7,3%
GroenLinks-PvdA 164 12,7% 9,8% +2,9 pp 9,1%
D66 106 8,2% 13,6% −5,4 pp 4,3%
VVD 93 7,2% 14,1% −6,9 pp 3,6%
SP 91 7,1% 4,2% +2,9 pp 11,9%
BBB 87 6,7% 10,4% −3,6 pp 4,6%
Eerlijk Venray 75 5,8% 3,4% +2,4 pp 12,0%
Blanco9Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig5Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venray, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Murad Yiğitbaş (Samenwerking Venray) · 99 stemmen · 7,7% van alle stemmen hier
  2. Fawzi Aaddouz (CDA) · 90 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
  3. Lisanne Wisgerhof (VENRAY Lokaal) · 78 stemmen · 6,1% van alle stemmen hier
  4. Henk Bisschops (GroenLinks-PvdA) · 60 stemmen · 4,7% van alle stemmen hier
  5. Daan Janssen (D66) · 55 stemmen · 4,3% van alle stemmen hier
  6. Anne Thielen (CDA) · 54 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  7. Martin Leenders (Samenwerking Venray) · 51 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  8. Bernie van Lierop (Samenwerking Venray) · 50 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
  9. Jan Hendriks (SP) · 50 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
  10. Karin Hoedemaekers (GroenLinks-PvdA) · 47 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
  11. Christian van Bommel (BBB) · 41 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
  12. Wim De Schryver (VVD) · 39 stemmen · 3,0% van alle stemmen hier
  13. Ricardo Sousa-Hendriks (Eerlijk Venray) · 31 stemmen · 2,4% van alle stemmen hier
  14. Amira Luydens-Dabian (Samenwerking Venray) · 26 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  15. Martin Wijnhoven (CDA) · 23 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: Samenwerking Venray haalde hier +11,2 pp meer dan gemiddeld in Venray.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 23 stembureaus: 7,0% van alle geldige stemmen in Venray en 0,0169% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 14 stemmen in Venray komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen1.130
Geldige volmachtbewijzen173
Toegelaten kiezers1.303
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)1.303
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig14 (1,1%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 1,07% van de stembiljetten, tegen 0,89% in Venray en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venray

Alle stembureaus in Venray

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.