Stembureau 't Raodhoes in Venlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5921 GV · Wijk Blerick-Midden

Hier zijn 881 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 39,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 346 39,3% 36,3% +3,0 pp 1,7%
Nieuw Sociaal Contract 118 13,4% 13,0% +0,3 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 117 13,3% 12,3% +1,0 pp 1,7%
VVD 102 11,6% 13,9% −2,4 pp 1,3%
D66 50 5,7% 4,9% +0,7 pp 1,8%
CDA 48 5,4% 3,0% +2,4 pp 2,9%
BBB 21 2,4% 2,6% −0,2 pp 1,5%
SP 21 2,4% 3,4% −1,0 pp 1,1%
Partij voor de Dieren 18 2,0% 1,4% +0,6 pp 2,3%
Forum voor Democratie 14 1,6% 2,2% −0,6 pp 1,2%
50PLUS 6 0,7% 0,6% +0,1 pp 1,9%
ChristenUnie 5 0,6% 0,3% +0,2 pp 2,8%
DENK 5 0,6% 3,5% −3,0 pp 0,3%
Volt 4 0,5% 0,9% −0,4 pp 0,8%
BVNL / Groep Van Haga 2 0,2% 0,4% −0,2 pp 0,8%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,2 pp 5,1%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 1,1%
JA21 1 0,1% 0,5% −0,4 pp 0,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +3,0 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 38e van de 57 stembureaus: 1,6% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0086% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 63 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.