Stembureau MFC Op Expeditie in Venlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5924 AC · Wijk Vossener

Hier zijn 920 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 398 43,3% 36,3% +7,0 pp 2,0%
Nieuw Sociaal Contract 107 11,6% 13,0% −1,4 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 91 9,9% 12,3% −2,4 pp 1,3%
DENK 81 8,8% 3,5% +5,3 pp 4,2%
VVD 73 7,9% 13,9% −6,0 pp 0,9%
SP 37 4,0% 3,4% +0,6 pp 2,0%
D66 32 3,5% 4,9% −1,4 pp 1,2%
Forum voor Democratie 25 2,7% 2,2% +0,6 pp 2,1%
BBB 21 2,3% 2,6% −0,3 pp 1,5%
CDA 17 1,8% 3,0% −1,2 pp 1,0%
BVNL / Groep Van Haga 9 1,0% 0,4% +0,5 pp 3,8%
Partij voor de Dieren 6 0,7% 1,4% −0,8 pp 0,8%
50PLUS 5 0,5% 0,6% −0,0 pp 1,6%
JA21 5 0,5% 0,5% +0,0 pp 1,7%
Volt 5 0,5% 0,9% −0,3 pp 1,0%
ChristenUnie 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 1,1%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,1%
LP 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 5,3%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 3,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,6%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 5,6%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 2,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,0 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 33e van de 57 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0089% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 60 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.