Stembureau Lokaal Veestraat in Venlo (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5914 RN · Wijk Venlo-Noord

Hier zijn 707 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 43,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 307 43,4% 36,3% +7,2 pp 1,5%
GroenLinks-PvdA 93 13,2% 12,3% +0,9 pp 1,4%
Nieuw Sociaal Contract 73 10,3% 13,0% −2,7 pp 1,0%
VVD 62 8,8% 13,9% −5,2 pp 0,8%
DENK 37 5,2% 3,5% +1,7 pp 1,9%
SP 36 5,1% 3,4% +1,7 pp 1,9%
D66 24 3,4% 4,9% −1,5 pp 0,9%
CDA 17 2,4% 3,0% −0,6 pp 1,0%
Forum voor Democratie 14 2,0% 2,2% −0,2 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 10 1,4% 1,4% +0,0 pp 1,3%
BBB 8 1,1% 2,6% −1,5 pp 0,6%
50PLUS 7 1,0% 0,6% +0,4 pp 2,2%
Volt 5 0,7% 0,9% −0,2 pp 1,0%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,6% 0,4% +0,1 pp 1,7%
ChristenUnie 4 0,6% 0,3% +0,2 pp 2,2%
JA21 3 0,4% 0,5% −0,1 pp 1,0%
Nederland met een PLAN 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 3,1%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 2,6%
Splinter 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 2,0%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +7,2 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 50e van de 57 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0069% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 78 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.