Stembureau Gemeenschapscentrum De Hamar in Venlo (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 5951 DV · Wijk Belfeld

Hier waren 187 kiezers toegelaten (0,5% van alle toegelaten kiezers in Venlo) en zijn 187 geldige stemmen uitgebracht. EENLokaal werd hier de grootste met 69,5% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
EENLokaal 130 69,5% 19,5% +50,0 pp 1,8%
CDA 18 9,6% 17,1% −7,5 pp 0,3%
VVD 9 4,8% 10,3% −5,5 pp 0,2%
PVV 9 4,8% 6,4% −1,6 pp 0,4%
PvdA 5 2,7% 12,7% −10,1 pp 0,1%
D66 5 2,7% 7,1% −4,4 pp 0,2%
VSP 5 2,7% 9,5% −6,8 pp 0,1%
GROENLINKS 3 1,6% 10,3% −8,7 pp 0,1%
50PLUS 3 1,6% 1,8% −0,2 pp 0,4%
Forum voor Democratie 0 0,0% 2,7% −2,7 pp 0,0%
DENK 0 0,0% 2,5% −2,5 pp 0,0%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig0Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Leon van den Beucken (EENLokaal) · 103 stemmen · 55,1% van alle stemmen hier
  2. Frans Schatorjé (EENLokaal) · 13 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
  3. Jos Hoezen (CDA) · 13 stemmen · 7,0% van alle stemmen hier
  4. Inge Simons (VVD) · 9 stemmen · 4,8% van alle stemmen hier
  5. Donald Fijnje (PVV) · 6 stemmen · 3,2% van alle stemmen hier
  6. Tom Verhaegh (CDA) · 4 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  7. Sjors Peeters (VSP) · 4 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
  8. Pieter Dings (EENLokaal) · 3 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  9. Wiel van Tegelen (EENLokaal) · 3 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  10. Remy Maessen (D66) · 3 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  11. Mikel van Aarssen (EENLokaal) · 2 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier
  12. Erwin Boom (PvdA) · 2 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier
  13. Denis Donders (PVV) · 2 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier
  14. Marij Pollux-Linssen (GROENLINKS) · 2 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier
  15. Natascha Kroonstuiver (50PLUS) · 2 stemmen · 1,1% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: EENLokaal haalde hier +50,0 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 65e van de 72 stembureaus: 0,5% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0027% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 200 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen167
Geldige volmachtbewijzen20
Toegelaten kiezers187
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)187
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig0 (0,0%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,00% van de stembiljetten, tegen 0,59% in Venlo en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.