Stembureau Cultureel Centrum De Haandert in Venlo (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5932 CN · Wijk Op de Hei

Hier zijn 1.061 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 30,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 326 30,7% 27,6% +3,1 pp 2,1%
CDA 113 10,7% 12,2% −1,6 pp 1,7%
D66 104 9,8% 14,4% −4,6 pp 1,3%
VVD 104 9,8% 14,1% −4,3 pp 1,3%
GroenLinks-PvdA 98 9,2% 9,6% −0,4 pp 1,8%
DENK 84 7,9% 3,5% +4,4 pp 4,3%
JA21 75 7,1% 6,3% +0,8 pp 2,2%
Forum voor Democratie 59 5,6% 4,0% +1,6 pp 2,7%
SP 31 2,9% 1,6% +1,3 pp 3,4%
50PLUS 20 1,9% 1,7% +0,2 pp 2,1%
BBB 15 1,4% 1,6% −0,2 pp 1,7%
Volt 9 0,8% 0,6% +0,2 pp 2,6%
SGP 7 0,7% 0,1% +0,5 pp 11,3%
Partij voor de Dieren 6 0,6% 1,3% −0,7 pp 0,8%
ChristenUnie 3 0,3% 0,3% −0,0 pp 1,9%
DE LINIE 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 5,1%
NSC 2 0,2% 0,3% −0,2 pp 1,0%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 2,3%
BVNL 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 1,6%
BIJ1 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −4,6 pp minder dan gemiddeld in Venlo.
  • Qua gewicht is dit het 19e van de 59 stembureaus: 1,9% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0102% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 52 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Venlo

Alle stembureaus in Venlo

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.