Stembureau Basisschool PassePartout in Venlo (2022)
Postcode 5931 KS · Wijk Tegelen-Centrum
Hier waren 623 kiezers toegelaten (1,7% van alle toegelaten kiezers in Venlo) en zijn 619 geldige stemmen uitgebracht. EENLokaal werd hier de grootste met 29,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| EENLokaal | 182 | 29,4% | 19,5% | +9,9 pp | 2,5% |
| CDA | 91 | 14,7% | 17,1% | −2,4 pp | 1,4% |
| GROENLINKS | 63 | 10,2% | 10,3% | −0,2 pp | 1,6% |
| PvdA | 56 | 9,0% | 12,7% | −3,7 pp | 1,2% |
| VVD | 52 | 8,4% | 10,3% | −1,9 pp | 1,4% |
| D66 | 45 | 7,3% | 7,1% | +0,2 pp | 1,7% |
| VSP | 42 | 6,8% | 9,5% | −2,7 pp | 1,2% |
| PVV | 40 | 6,5% | 6,4% | +0,0 pp | 1,7% |
| DENK | 17 | 2,7% | 2,5% | +0,2 pp | 1,8% |
| Forum voor Democratie | 16 | 2,6% | 2,7% | −0,2 pp | 1,6% |
| 50PLUS | 15 | 2,4% | 1,8% | +0,6 pp | 2,2% |
| Blanco | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
| Ongeldig | 2 | Niet meegeteld in de aandelen hierboven | |||
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Venlo, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Kandidaten met de meeste stemmen
- Frans Schatorjé (EENLokaal) · 85 stemmen · 13,7% van alle stemmen hier
- Teddo Peulen (CDA) · 46 stemmen · 7,4% van alle stemmen hier
- Erwin Boom (PvdA) · 31 stemmen · 5,0% van alle stemmen hier
- Leon Bastiaans (VVD) · 29 stemmen · 4,7% van alle stemmen hier
- Donald Fijnje (PVV) · 28 stemmen · 4,5% van alle stemmen hier
- Roel Konings (EENLokaal) · 25 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
- Sjors Peeters (VSP) · 24 stemmen · 3,9% van alle stemmen hier
- Marij Pollux-Linssen (GROENLINKS) · 22 stemmen · 3,6% van alle stemmen hier
- Leon van den Beucken (EENLokaal) · 14 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
- Tom Verhaegh (CDA) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Monique Billekens-Dorssers (D66) · 13 stemmen · 2,1% van alle stemmen hier
- Remy Maessen (D66) · 12 stemmen · 1,9% van alle stemmen hier
- Ben Westheim (PVV) · 11 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Gé Vervoort (VSP) · 11 stemmen · 1,8% van alle stemmen hier
- Natascha Kroonstuiver (50PLUS) · 10 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: EENLokaal haalde hier +9,9 pp meer dan gemiddeld in Venlo.
- Qua gewicht is dit het 23e van de 72 stembureaus: 1,7% van alle geldige stemmen in Venlo en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 60 stemmen in Venlo komt van dit stembureau.
De telling
| Geldige stempassen | 541 |
|---|---|
| Geldige volmachtbewijzen | 82 |
| Toegelaten kiezers | 623 |
| Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig) | 623 |
| Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers) | 0 |
| Blanco en ongeldig | 4 (0,6%) |
Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,64% van de stembiljetten, tegen 0,59% in Venlo en 0,55% in heel Nederland.
Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.
Andere stembureaus in Venlo
- Sportzaal Hoogstraat 631 stemmen · EENLokaal 26%
- Woonzorgcomplex Rozenhof 616 stemmen · CDA 58%
- Sporthal Rijnbeek 634 stemmen · VVD 18%
- wijkgebouw d'n Dörpel 615 stemmen · EENLokaal 16%
- Gemeenschapscentrum De Hamar 667 stemmen · EENLokaal 56%
- Wijkgebouw de Vijfsprong 596 stemmen · EENLokaal 21%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.