Stembureau Keysers Rozen in Veldhoven (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5505 JA · Wijk Oerle

Hier zijn 737 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 202 27,4% 26,5% +0,9 pp 2,8%
VVD 197 26,7% 20,7% +6,1 pp 3,5%
GroenLinks-PvdA 76 10,3% 11,7% −1,4 pp 2,4%
Nieuw Sociaal Contract 66 9,0% 15,0% −6,0 pp 1,6%
D66 56 7,6% 6,6% +1,0 pp 3,1%
BBB 29 3,9% 2,8% +1,1 pp 3,8%
CDA 16 2,2% 3,4% −1,2 pp 1,7%
Volt 15 2,0% 2,0% +0,1 pp 2,8%
SP 14 1,9% 4,1% −2,2 pp 1,2%
Forum voor Democratie 13 1,8% 1,8% −0,0 pp 2,7%
Partij voor de Dieren 12 1,6% 1,4% +0,2 pp 3,1%
DENK 9 1,2% 0,5% +0,7 pp 6,8%
JA21 9 1,2% 0,7% +0,6 pp 5,0%
ChristenUnie 7 0,9% 0,7% +0,2 pp 3,4%
BVNL / Groep Van Haga 6 0,8% 0,6% +0,3 pp 4,0%
50PLUS 3 0,4% 0,9% −0,5 pp 1,2%
Splinter 3 0,4% 0,1% +0,3 pp 7,3%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,3% 0,0% +0,2 pp 15,4%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,1 pp 5,9%
SGP 1 0,1% 0,2% −0,0 pp 2,3%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veldhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier +6,1 pp meer dan gemiddeld in Veldhoven.
  • Qua gewicht is dit het 22e van de 24 stembureaus: 2,7% van alle geldige stemmen in Veldhoven en 0,0072% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 37 stemmen in Veldhoven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veldhoven

Alle stembureaus in Veldhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.