Stembureau City Sport Veldhoven in Veldhoven (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 5501 HP · Wijk Veldhoven

Hier zijn 1.032 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 29,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 300 29,1% 26,5% +2,6 pp 4,1%
Nieuw Sociaal Contract 158 15,3% 15,0% +0,3 pp 3,9%
VVD 153 14,8% 20,7% −5,9 pp 2,7%
GroenLinks-PvdA 146 14,1% 11,7% +2,5 pp 4,6%
D66 68 6,6% 6,6% +0,0 pp 3,8%
SP 37 3,6% 4,1% −0,5 pp 3,3%
Volt 31 3,0% 2,0% +1,0 pp 5,8%
CDA 26 2,5% 3,4% −0,8 pp 2,8%
BBB 25 2,4% 2,8% −0,4 pp 3,2%
Forum voor Democratie 23 2,2% 1,8% +0,4 pp 4,7%
Partij voor de Dieren 21 2,0% 1,4% +0,6 pp 5,4%
ChristenUnie 10 1,0% 0,7% +0,2 pp 4,9%
50PLUS 8 0,8% 0,9% −0,1 pp 3,3%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,7% 0,6% +0,1 pp 4,6%
JA21 5 0,5% 0,7% −0,2 pp 2,8%
LP 3 0,3% 0,0% +0,2 pp 23,1%
SGP 3 0,3% 0,2% +0,1 pp 6,8%
BIJ1 2 0,2% 0,2% +0,0 pp 4,8%
DENK 2 0,2% 0,5% −0,3 pp 1,5%
Splinter 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 4,9%
Piratenpartij - De Groenen 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 5,9%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 12,5%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veldhoven, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,9 pp minder dan gemiddeld in Veldhoven.
  • Qua gewicht is dit het 13e van de 24 stembureaus: 3,8% van alle geldige stemmen in Veldhoven en 0,0100% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 27 stemmen in Veldhoven komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veldhoven

Alle stembureaus in Veldhoven

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.