Stembureau Woonzorgcentrum Over het Spoor in Veenendaal

Ook bekijken: 2025 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3903 XD · Wijk Zuidoost

Hier waren 691 kiezers toegelaten (2,2% van alle toegelaten kiezers in Veenendaal) en zijn 690 geldige stemmen uitgebracht. Lokaal Veenendaal werd hier de grootste met 19,0% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
Lokaal Veenendaal 131 19,0% 17,4% +1,6 pp 2,4%
ProVeenendaal 125 18,1% 17,7% +0,4 pp 2,2%
SGP 123 17,8% 15,3% +2,6 pp 2,6%
ChristenUnie 95 13,8% 16,7% −3,0 pp 1,8%
CDA 62 9,0% 9,2% −0,2 pp 2,1%
D66 49 7,1% 6,0% +1,1 pp 2,6%
VVD 41 5,9% 8,0% −2,1 pp 1,6%
GroenLinks-PvdA 41 5,9% 7,0% −1,1 pp 1,9%
SP 23 3,3% 2,6% +0,7 pp 2,8%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Marco Verloop (SGP) · 98 stemmen · 14,2% van alle stemmen hier
  2. Barbara van Ravenswaaij (Lokaal Veenendaal) · 73 stemmen · 10,6% van alle stemmen hier
  3. Sharon van Manen (ProVeenendaal) · 69 stemmen · 10,0% van alle stemmen hier
  4. Sanny Brunekreeft-Lagerweij (ChristenUnie) · 57 stemmen · 8,3% van alle stemmen hier
  5. Kim Faber (GroenLinks-PvdA) · 34 stemmen · 4,9% van alle stemmen hier
  6. Harold Schonewille (CDA) · 29 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  7. Robin Palma (D66) · 29 stemmen · 4,2% van alle stemmen hier
  8. Teus Nieboer (ProVeenendaal) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  9. Peter van Yren (VVD) · 16 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  10. Alies Katerberg (CDA) · 14 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  11. Zara Nieboer (ProVeenendaal) · 12 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier
  12. Kees Lochtenberg (Lokaal Veenendaal) · 11 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  13. Tilmann van de Loo (Lokaal Veenendaal) · 11 stemmen · 1,6% van alle stemmen hier
  14. Sabine Reeder (D66) · 10 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier
  15. Sietse van der Bij (SP) · 10 stemmen · 1,4% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: ChristenUnie haalde hier −3,0 pp minder dan gemiddeld in Veenendaal.
  • Qua gewicht is dit het 27e van de 43 stembureaus: 2,2% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0090% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 46 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen623
Geldige volmachtbewijzen68
Toegelaten kiezers691
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)691
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig1 (0,1%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,14% van de stembiljetten, tegen 0,34% in Veenendaal en 0,58% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Veenendaal

Alle stembureaus in Veenendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.