Stembureau Drive-Through (Hardeman) in Veenendaal (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Hier zijn 566 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 27,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 155 27,4% 15,4% +12,0 pp 2,4%
SGP 97 17,1% 11,2% +6,0 pp 2,0%
VVD 97 17,1% 12,8% +4,4 pp 1,8%
CDA 39 6,9% 15,3% −8,4 pp 0,6%
JA21 39 6,9% 6,1% +0,8 pp 1,5%
Forum voor Democratie 37 6,5% 4,3% +2,2 pp 2,0%
D66 25 4,4% 10,2% −5,7 pp 0,6%
ChristenUnie 19 3,4% 8,2% −4,8 pp 0,5%
BBB 15 2,7% 1,6% +1,1 pp 2,2%
DENK 14 2,5% 3,6% −1,2 pp 0,9%
GroenLinks-PvdA 8 1,4% 6,7% −5,3 pp 0,3%
50PLUS 6 1,1% 1,1% +0,0 pp 1,3%
SP 6 1,1% 1,2% −0,1 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 3 0,5% 1,1% −0,5 pp 0,7%
DE LINIE 2 0,4% 0,0% +0,3 pp 10,5%
LP 1 0,2% 0,0% +0,1 pp 5,9%
NSC 1 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,9%
Volt 1 0,2% 0,5% −0,4 pp 0,4%
Vrij Verbond 1 0,2% 0,0% +0,2 pp 50,0%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrede voor Dieren 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +12,0 pp meer dan gemiddeld in Veenendaal.
  • Qua gewicht is dit het 40e van de 44 stembureaus: 1,3% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0054% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 76 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veenendaal

Alle stembureaus in Veenendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.