Stembureau 404 Drive-Through Hardeman in Veenendaal (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3903 LH · Wijk Zuidoost

Hier zijn 582 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 31,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 183 31,4% 22,4% +9,0 pp 2,0%
VVD 106 18,2% 14,4% +3,8 pp 1,8%
SGP 92 15,8% 10,8% +5,0 pp 2,1%
Nieuw Sociaal Contract 57 9,8% 12,7% −2,9 pp 1,1%
GroenLinks-PvdA 25 4,3% 8,8% −4,5 pp 0,7%
BBB 20 3,4% 2,8% +0,7 pp 1,8%
DENK 19 3,3% 2,8% +0,4 pp 1,6%
Forum voor Democratie 18 3,1% 2,0% +1,0 pp 2,1%
CDA 15 2,6% 4,5% −2,0 pp 0,8%
ChristenUnie 14 2,4% 8,9% −6,5 pp 0,4%
D66 7 1,2% 3,6% −2,4 pp 0,5%
Volt 6 1,0% 1,0% +0,1 pp 1,5%
JA21 5 0,9% 0,6% +0,2 pp 1,9%
SP 5 0,9% 2,0% −1,2 pp 0,6%
Partij voor de Dieren 4 0,7% 1,2% −0,5 pp 0,8%
50PLUS 3 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,8%
BVNL / Groep Van Haga 3 0,5% 0,4% +0,1 pp 1,7%
BIJ1 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Politieke Partij voor Basisinkomen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier +9,0 pp meer dan gemiddeld in Veenendaal.
  • Qua gewicht is dit het 38e van de 40 stembureaus: 1,4% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0057% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 71 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veenendaal

Alle stembureaus in Veenendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.