Stembureau 301 Noordoost-Wijkkerk De Open Hof (1) in Veenendaal (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3902 CZ · Wijk Noordoost

Hier zijn 1.741 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 18,7% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 325 18,7% 22,4% −3,8 pp 3,5%
SGP 262 15,0% 10,8% +4,2 pp 5,9%
Nieuw Sociaal Contract 235 13,5% 12,7% +0,8 pp 4,5%
VVD 213 12,2% 14,4% −2,2 pp 3,6%
ChristenUnie 199 11,4% 8,9% +2,5 pp 5,4%
GroenLinks-PvdA 152 8,7% 8,8% −0,1 pp 4,2%
CDA 96 5,5% 4,5% +1,0 pp 5,1%
D66 56 3,2% 3,6% −0,4 pp 3,8%
BBB 45 2,6% 2,8% −0,2 pp 4,0%
Forum voor Democratie 35 2,0% 2,0% −0,0 pp 4,2%
SP 35 2,0% 2,0% −0,0 pp 4,2%
Partij voor de Dieren 23 1,3% 1,2% +0,2 pp 4,8%
DENK 21 1,2% 2,8% −1,6 pp 1,8%
Volt 14 0,8% 1,0% −0,1 pp 3,6%
JA21 13 0,7% 0,6% +0,1 pp 4,9%
BVNL / Groep Van Haga 7 0,4% 0,4% −0,0 pp 4,1%
50PLUS 6 0,3% 0,4% −0,1 pp 3,6%
Politieke Partij voor Basisinkomen 2 0,1% 0,0% +0,1 pp 40,0%
BIJ1 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 1,4%
Samen voor Nederland 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 5,6%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
PartijvdSport 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Piratenpartij - De Groenen 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Splinter 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Veenendaal, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: SGP haalde hier +4,2 pp meer dan gemiddeld in Veenendaal.
  • Qua gewicht is dit het 4e van de 40 stembureaus: 4,2% van alle geldige stemmen in Veenendaal en 0,0169% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 24 stemmen in Veenendaal komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Veenendaal

Alle stembureaus in Veenendaal

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.