Stembureau Basisschool Schepelweyen in Valkenswaard (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 5551 PN · Wijk Dommelen

Hier zijn 1.034 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 22,6% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
PVV 234 22,6% 21,2% +1,4 pp 5,6%
D66 193 18,7% 16,6% +2,1 pp 5,9%
VVD 165 16,0% 17,8% −1,8 pp 4,7%
CDA 137 13,2% 14,1% −0,8 pp 4,9%
GroenLinks-PvdA 92 8,9% 8,5% +0,4 pp 5,5%
JA21 64 6,2% 7,0% −0,8 pp 4,6%
50PLUS 36 3,5% 2,4% +1,1 pp 7,7%
Forum voor Democratie 30 2,9% 4,2% −1,3 pp 3,6%
BBB 22 2,1% 2,5% −0,4 pp 4,4%
SP 17 1,6% 1,8% −0,2 pp 4,7%
Volt 15 1,5% 0,9% +0,6 pp 8,6%
Partij voor de Dieren 12 1,2% 1,1% +0,0 pp 5,3%
DENK 5 0,5% 0,4% +0,1 pp 6,8%
BIJ1 3 0,3% 0,1% +0,2 pp 14,3%
NSC 3 0,3% 0,5% −0,2 pp 3,1%
Vrede voor Dieren 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 8,3%
ChristenUnie 1 0,1% 0,3% −0,2 pp 1,5%
DE LINIE 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 16,7%
LP 1 0,1% 0,1% −0,0 pp 4,8%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 14,3%
BVNL 0 0,0% 0,2% −0,2 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
SGP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% +0,0 pp –

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Valkenswaard, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +2,1 pp meer dan gemiddeld in Valkenswaard.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 16 stembureaus: 5,2% van alle geldige stemmen in Valkenswaard en 0,0099% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 19 stemmen in Valkenswaard komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Valkenswaard

Alle stembureaus in Valkenswaard

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.