Stembureau Beukenhorst in Utrechtse Heuvelrug (2023)
Postcode 3972 HA · Wijk Driebergen
Hier zijn 1.083 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 22,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 241 | 22,3% | 19,1% | +3,1 pp | 3,8% |
| VVD | 201 | 18,6% | 18,5% | +0,0 pp | 3,3% |
| PVV | 136 | 12,6% | 15,4% | −2,9 pp | 2,7% |
| D66 | 131 | 12,1% | 9,4% | +2,6 pp | 4,2% |
| Nieuw Sociaal Contract | 102 | 9,4% | 11,1% | −1,7 pp | 2,8% |
| CDA | 51 | 4,7% | 4,1% | +0,6 pp | 3,8% |
| BBB | 37 | 3,4% | 3,3% | +0,2 pp | 3,4% |
| Partij voor de Dieren | 36 | 3,3% | 3,6% | −0,3 pp | 3,0% |
| Volt | 28 | 2,6% | 2,6% | −0,0 pp | 3,3% |
| ChristenUnie | 26 | 2,4% | 2,5% | −0,1 pp | 3,1% |
| SGP | 25 | 2,3% | 3,4% | −1,1 pp | 2,2% |
| DENK | 19 | 1,8% | 1,1% | +0,7 pp | 5,2% |
| SP | 16 | 1,5% | 2,2% | −0,7 pp | 2,2% |
| Forum voor Democratie | 15 | 1,4% | 1,7% | −0,3 pp | 2,6% |
| JA21 | 6 | 0,6% | 0,6% | −0,1 pp | 2,9% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,3% | +0,1 pp | 4,5% |
| BIJ1 | 2 | 0,2% | 0,2% | +0,0 pp | 3,3% |
| BVNL / Groep Van Haga | 2 | 0,2% | 0,5% | −0,3 pp | 1,3% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,0% | +0,1 pp | 12,5% |
| LEF - Voor de Nieuwe Generatie | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 10,0% |
| Samen voor Nederland | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 10,0% |
| Nederland met een PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| PartijvdSport | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Piratenpartij - De Groenen | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Politieke Partij voor Basisinkomen | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Splinter | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrechtse Heuvelrug, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +3,1 pp meer dan gemiddeld in Utrechtse Heuvelrug.
- Qua gewicht is dit het 14e van de 32 stembureaus: 3,3% van alle geldige stemmen in Utrechtse Heuvelrug en 0,0105% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 31 stemmen in Utrechtse Heuvelrug komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrechtse Heuvelrug
- Kerkgebouw De Ark 1.108 stemmen · VVD 20%
- De Buurthucht 1.025 stemmen · SGP 31%
- Ontmoetingskapel 1.119 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Cantina Cultuurhuis Pléiade 978 stemmen · VVD 23%
- Sparrenheide 1.126 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Dorpskerk 955 stemmen · VVD 19%
Alle stembureaus in Utrechtse Heuvelrug
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.