Stembureau Verlengde Hoogravenseweg 203 ingang via zijkant in Utrecht (2025)
Postcode 3523 KJ · Wijk Zuid
Hier zijn 1.020 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 34,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| D66 | 348 | 34,1% | 26,7% | +7,5 pp | 0,6% |
| GroenLinks-PvdA | 287 | 28,1% | 26,1% | +2,0 pp | 0,5% |
| CDA | 73 | 7,2% | 6,6% | +0,6 pp | 0,5% |
| VVD | 73 | 7,2% | 8,6% | −1,5 pp | 0,4% |
| PVV | 54 | 5,3% | 6,8% | −1,5 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 49 | 4,8% | 5,3% | −0,5 pp | 0,4% |
| Volt | 28 | 2,7% | 2,8% | −0,0 pp | 0,5% |
| JA21 | 24 | 2,4% | 2,9% | −0,5 pp | 0,4% |
| Forum voor Democratie | 18 | 1,8% | 1,7% | +0,1 pp | 0,5% |
| ChristenUnie | 13 | 1,3% | 1,3% | +0,0 pp | 0,5% |
| DENK | 13 | 1,3% | 6,0% | −4,8 pp | 0,1% |
| SP | 10 | 1,0% | 1,8% | −0,9 pp | 0,3% |
| NSC | 6 | 0,6% | 0,3% | +0,3 pp | 1,1% |
| 50PLUS | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 0,4% |
| BBB | 5 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 4 | 0,4% | 1,2% | −0,8 pp | 0,2% |
| Vrede voor Dieren | 4 | 0,4% | 0,1% | +0,3 pp | 1,3% |
| LP | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 1,2% |
| SGP | 2 | 0,2% | 0,3% | −0,1 pp | 0,3% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,5% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,4% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier +7,5 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 93e van de 227 stembureaus: 0,5% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0098% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 211 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- Royaards van den Hamkade 18 ingang achterkant via Opzoomerstraat 1.024 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Moskeeplein 89 1.016 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Oud-Wulvenlaan 4 ingang zijkant via Detmoldstraat 1.028 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
- Mecklenburglaan 3 1.015 stemmen · GroenLinks-PvdA 34%
- Oudwijkerdwarsstraat 148 1.033 stemmen · D66 32%
- Pauwoogvlinder 20 1.012 stemmen · D66 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.