Stembureau Teun de Jagerdreef 1 in Utrecht (2022)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2023 · 2018

Postcode 3561 JK · Wijk Overvecht

Hier waren 352 kiezers toegelaten (0,2% van alle toegelaten kiezers in Utrecht) en zijn 351 geldige stemmen uitgebracht. GROENLINKS werd hier de grootste met 21,4% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GROENLINKS 75 21,4% 18,5% +2,9 pp 0,3%
D66 54 15,4% 16,3% −0,9 pp 0,2%
Student & Starter 30 8,5% 5,4% +3,1 pp 0,4%
Volt 29 8,3% 5,7% +2,6 pp 0,3%
ChristenUnie 23 6,6% 3,8% +2,7 pp 0,4%
PvdA 22 6,3% 7,9% −1,6 pp 0,2%
Partij voor de Dieren 21 6,0% 6,4% −0,4 pp 0,2%
BIJ1 17 4,8% 3,4% +1,4 pp 0,3%
VVD 14 4,0% 9,4% −5,4 pp 0,1%
CDA 14 4,0% 7,1% −3,1 pp 0,1%
SP 12 3,4% 2,5% +0,9 pp 0,3%
DENK 11 3,1% 3,5% −0,4 pp 0,2%
PVV 6 1,7% 2,2% −0,4 pp 0,2%
Stadsbelang Utrecht 5 1,4% 2,2% −0,8 pp 0,1%
Forum voor Democratie 5 1,4% 1,2% +0,2 pp 0,3%
EenUtrecht 4 1,1% 2,8% −1,6 pp 0,1%
Piratenpartij 3 0,9% 0,7% +0,2 pp 0,3%
Socialisten Utrecht 3 0,9% 0,4% +0,4 pp 0,4%
BVNL 3 0,9% 0,6% +0,3 pp 0,3%
0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Blanco0Niet meegeteld in de aandelen hierboven
Ongeldig1Niet meegeteld in de aandelen hierboven

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Kandidaten met de meeste stemmen

  1. Julia Kleinrensink (GROENLINKS) · 34 stemmen · 9,7% van alle stemmen hier
  2. Susanne Schilderman (D66) · 23 stemmen · 6,6% van alle stemmen hier
  3. Charlotte Passier (Volt) · 14 stemmen · 4,0% van alle stemmen hier
  4. Esma Kendir (Student & Starter) · 13 stemmen · 3,7% van alle stemmen hier
  5. Melody Deldjou Fard (GROENLINKS) · 11 stemmen · 3,1% van alle stemmen hier
  6. Rick van der Zweth (PvdA) · 9 stemmen · 2,6% van alle stemmen hier
  7. Rik van der Graaf (ChristenUnie) · 8 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  8. Yvonne Hessel (SP) · 8 stemmen · 2,3% van alle stemmen hier
  9. Berdien van der Wilt (D66) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  10. Marijn de Pagter (VVD) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  11. Jantine Zwinkels (CDA) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  12. Louise de Vries (Partij voor de Dieren) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  13. Stevie Nolten (BIJ1) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  14. Noura Oul Fakir (BIJ1) · 7 stemmen · 2,0% van alle stemmen hier
  15. Rachel Heijne (GROENLINKS) · 6 stemmen · 1,7% van alle stemmen hier

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: VVD haalde hier −5,4 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 207e van de 260 stembureaus: 0,2% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0051% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 449 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

De telling

Geldige stempassen323
Geldige volmachtbewijzen29
Toegelaten kiezers352
Getelde stembiljetten (geldig, blanco en ongeldig)352
Verschil (getelde stembiljetten min toegelaten kiezers)0
Blanco en ongeldig1 (0,3%)

Het aantal getelde stembiljetten kwam precies overeen met het aantal toegelaten kiezers. Ongeldig en blanco was 0,28% van de stembiljetten, tegen 0,41% in Utrecht en 0,55% in heel Nederland.

Een klein verschil tussen stembiljetten en toegelaten kiezers komt bij handmatig tellen vaak voor en wijst op zichzelf niet op fouten of fraude. Een hertelling is juist een controle: het gemeentelijk stembureau onderzoekt dan het verschil. Wij tonen wat de officiële tellingsbestanden zeggen, zonder oordeel.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.