Stembureau Schoolplein 6 in Utrecht (2023)

Ook bekijken: 2026 · 2025 · 2022 · 2018

Postcode 3581 PX · Wijk Oost

Hier zijn 1.234 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 42,1% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 520 42,1% 34,9% +7,2 pp 0,7%
D66 212 17,2% 11,5% +5,6 pp 0,9%
VVD 155 12,6% 11,3% +1,3 pp 0,7%
Volt 99 8,0% 4,6% +3,4 pp 1,0%
Nieuw Sociaal Contract 62 5,0% 7,1% −2,1 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 56 4,5% 4,4% +0,2 pp 0,6%
PVV 38 3,1% 9,9% −6,9 pp 0,2%
CDA 20 1,6% 1,8% −0,2 pp 0,5%
SP 13 1,1% 2,1% −1,0 pp 0,3%
BIJ1 11 0,9% 1,2% −0,3 pp 0,4%
Forum voor Democratie 11 0,9% 1,3% −0,4 pp 0,4%
BBB 7 0,6% 1,0% −0,4 pp 0,3%
ChristenUnie 7 0,6% 1,4% −0,8 pp 0,2%
JA21 5 0,4% 0,4% −0,0 pp 0,6%
BVNL / Groep Van Haga 4 0,3% 0,2% +0,1 pp 0,8%
Splinter 3 0,2% 0,2% +0,1 pp 0,9%
DENK 2 0,2% 5,9% −5,7 pp 0,0%
LEF - Voor de Nieuwe Generatie 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,5%
Piratenpartij - De Groenen 2 0,2% 0,1% +0,0 pp 0,8%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,3%
50PLUS 1 0,1% 0,2% −0,1 pp 0,2%
PartijvdSport 1 0,1% 0,0% +0,0 pp 1,1%
Politieke Partij voor Basisinkomen 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 2,3%
LP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Nederland met een PLAN 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Samen voor Nederland 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +7,2 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 41e van de 217 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0120% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 169 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.