Stembureau Leidsekade 118 in Utrecht (2025)
Postcode 3531 HD · Wijk West
Hier zijn 1.395 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 34,3% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 479 | 34,3% | 26,1% | +8,2 pp | 0,9% |
| D66 | 454 | 32,5% | 26,7% | +5,9 pp | 0,8% |
| Partij voor de Dieren | 103 | 7,4% | 5,3% | +2,1 pp | 0,9% |
| VVD | 79 | 5,7% | 8,6% | −3,0 pp | 0,4% |
| CDA | 77 | 5,5% | 6,6% | −1,1 pp | 0,5% |
| Volt | 46 | 3,3% | 2,8% | +0,5 pp | 0,8% |
| PVV | 36 | 2,6% | 6,8% | −4,2 pp | 0,2% |
| BIJ1 | 24 | 1,7% | 1,2% | +0,6 pp | 1,0% |
| JA21 | 21 | 1,5% | 2,9% | −1,4 pp | 0,3% |
| SP | 18 | 1,3% | 1,8% | −0,6 pp | 0,5% |
| Forum voor Democratie | 17 | 1,2% | 1,7% | −0,4 pp | 0,5% |
| DENK | 16 | 1,1% | 6,0% | −4,9 pp | 0,1% |
| ChristenUnie | 12 | 0,9% | 1,3% | −0,4 pp | 0,4% |
| 50PLUS | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,3% |
| BBB | 4 | 0,3% | 0,6% | −0,3 pp | 0,3% |
| NSC | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 0,4% |
| LP | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,6% |
| Piratenpartij | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,4% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,1 pp | 0,3% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +8,2 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 21e van de 227 stembureaus: 0,6% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0134% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 154 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- Gloriantdreef 1 1.396 stemmen · GroenLinks-PvdA 24%
- Gouden Koetslaan 97 1.389 stemmen · D66 22%
- Europaweg 50A 1.412 stemmen · D66 26%
- Laurierweg 104 1.379 stemmen · D66 22%
- Bouwstraat 55 1.429 stemmen · GroenLinks-PvdA 36%
- Vleutenseweg 515 ingang via Broerestraat 1.378 stemmen · GroenLinks-PvdA 33%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.