Stembureau Koppeldijk 115 in Utrecht (2025)
Postcode 3524 SK · Wijk Zuid
Hier zijn 791 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 38,2% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 302 | 38,2% | 26,1% | +12,1 pp | 0,5% |
| D66 | 158 | 20,0% | 26,7% | −6,7 pp | 0,3% |
| PVV | 64 | 8,1% | 6,8% | +1,3 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 52 | 6,6% | 5,3% | +1,3 pp | 0,5% |
| CDA | 39 | 4,9% | 6,6% | −1,7 pp | 0,3% |
| VVD | 36 | 4,6% | 8,6% | −4,1 pp | 0,2% |
| Forum voor Democratie | 27 | 3,4% | 1,7% | +1,8 pp | 0,8% |
| Volt | 21 | 2,7% | 2,8% | −0,1 pp | 0,4% |
| BIJ1 | 19 | 2,4% | 1,2% | +1,2 pp | 0,8% |
| SP | 18 | 2,3% | 1,8% | +0,4 pp | 0,5% |
| JA21 | 17 | 2,1% | 2,9% | −0,7 pp | 0,3% |
| ChristenUnie | 11 | 1,4% | 1,3% | +0,1 pp | 0,4% |
| 50PLUS | 8 | 1,0% | 0,6% | +0,4 pp | 0,6% |
| DENK | 8 | 1,0% | 6,0% | −5,0 pp | 0,1% |
| BBB | 4 | 0,5% | 0,6% | −0,1 pp | 0,3% |
| LP | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,2 pp | 1,2% |
| Piratenpartij | 2 | 0,3% | 0,1% | +0,1 pp | 0,8% |
| BVNL | 1 | 0,1% | 0,1% | +0,0 pp | 0,5% |
| SGP | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 0,2% |
| Vrede voor Dieren | 1 | 0,1% | 0,1% | −0,0 pp | 0,3% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| NSC | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| NL PLAN | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +12,1 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 147e van de 227 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0076% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 272 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- Akkrumerraklaan 131 ingang via achterkant 794 stemmen · D66 30%
- Berlijnplein 300 784 stemmen · D66 26%
- Afrikalaan 28A ingang via Buurtlokaal Marco Pololaan 794 stemmen · DENK 49%
- Burg Fockema Andreaelaan 9 783 stemmen · GroenLinks-PvdA 31%
- Amsterdamsestraatweg 3 799 stemmen · D66 33%
- Prinses Beatrixlaan 2 781 stemmen · GroenLinks-PvdA 29%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.