Stembureau Emile Hullebroeckstraat 64 in Utrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3543 BZ · Wijk Leidsche Rijn

Hier zijn 1.622 geldige stemmen uitgebracht. D66 werd hier de grootste met 20,3% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
D66 330 20,3% 26,7% −6,3 pp 0,6%
GroenLinks-PvdA 304 18,7% 26,1% −7,4 pp 0,5%
DENK 210 12,9% 6,0% +6,9 pp 1,6%
VVD 186 11,5% 8,6% +2,8 pp 1,0%
PVV 175 10,8% 6,8% +4,0 pp 1,2%
CDA 110 6,8% 6,6% +0,2 pp 0,8%
JA21 72 4,4% 2,9% +1,5 pp 1,2%
Partij voor de Dieren 41 2,5% 5,3% −2,8 pp 0,4%
Forum voor Democratie 40 2,5% 1,7% +0,8 pp 1,1%
ChristenUnie 33 2,0% 1,3% +0,8 pp 1,2%
Volt 29 1,8% 2,8% −1,0 pp 0,5%
SP 20 1,2% 1,8% −0,6 pp 0,5%
BIJ1 19 1,2% 1,2% +0,0 pp 0,8%
BBB 16 1,0% 0,6% +0,4 pp 1,3%
50PLUS 14 0,9% 0,6% +0,3 pp 1,1%
SGP 11 0,7% 0,3% +0,4 pp 1,7%
NSC 5 0,3% 0,3% +0,1 pp 0,9%
Vrede voor Dieren 5 0,3% 0,1% +0,2 pp 1,7%
BVNL 2 0,1% 0,1% +0,0 pp 1,0%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
LP 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
NL PLAN 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
Piratenpartij 0 0,0% 0,1% −0,1 pp 0,0%
Vrij Verbond 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier −7,4 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 10e van de 227 stembureaus: 0,8% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0156% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 132 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.