Stembureau Domplein 3 in Utrecht (2025)
Postcode 3512 JC · Wijk Binnenstad
Hier zijn 848 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 32,1% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| GroenLinks-PvdA | 272 | 32,1% | 26,1% | +6,0 pp | 0,5% |
| D66 | 242 | 28,5% | 26,7% | +1,9 pp | 0,4% |
| Partij voor de Dieren | 90 | 10,6% | 5,3% | +5,3 pp | 0,8% |
| VVD | 76 | 9,0% | 8,6% | +0,3 pp | 0,4% |
| CDA | 55 | 6,5% | 6,6% | −0,1 pp | 0,4% |
| Volt | 29 | 3,4% | 2,8% | +0,7 pp | 0,5% |
| SP | 26 | 3,1% | 1,8% | +1,2 pp | 0,7% |
| JA21 | 16 | 1,9% | 2,9% | −1,0 pp | 0,3% |
| BIJ1 | 15 | 1,8% | 1,2% | +0,6 pp | 0,6% |
| ChristenUnie | 12 | 1,4% | 1,3% | +0,2 pp | 0,4% |
| PVV | 5 | 0,6% | 6,8% | −6,2 pp | 0,0% |
| Forum voor Democratie | 3 | 0,4% | 1,7% | −1,3 pp | 0,1% |
| BBB | 2 | 0,2% | 0,6% | −0,4 pp | 0,2% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 0,7% |
| DENK | 1 | 0,1% | 6,0% | −5,9 pp | 0,0% |
| NSC | 1 | 0,1% | 0,3% | −0,1 pp | 0,2% |
| NL PLAN | 1 | 0,1% | 0,0% | +0,1 pp | 1,6% |
| 50PLUS | 0 | 0,0% | 0,6% | −0,6 pp | 0,0% |
| BVNL | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| DE LINIE | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| FNP | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
| LP | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| Piratenpartij | 0 | 0,0% | 0,1% | −0,1 pp | 0,0% |
| SGP | 0 | 0,0% | 0,3% | −0,3 pp | 0,0% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: PVV haalde hier −6,2 pp minder dan gemiddeld in Utrecht.
- Qua gewicht is dit het 131e van de 227 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0082% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 253 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Utrecht
- Nigerdreef 8 ingang via hoek Bantoedreef/Nigerdreef 849 stemmen · DENK 33%
- Schoolstraat 13 841 stemmen · VVD 19%
- Costa Ricadreef 9 849 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
- Tjalkstraat 20 836 stemmen · GroenLinks-PvdA 27%
- Smijerslaan 2 858 stemmen · D66 38%
- Van Bijnkershoeklaan 250 830 stemmen · GroenLinks-PvdA 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.