Stembureau Beyaertdreef 5 in Utrecht (2025)

Ook bekijken: 2026 · 2023 · 2022 · 2018

Postcode 3562 LG · Wijk Overvecht

Hier zijn 907 geldige stemmen uitgebracht. GroenLinks-PvdA werd hier de grootste met 30,8% van de stemmen.

Wat hier is gestemd

PartijStemmenAandeel hierAandeel gemeenteVerschilVan alle stemmen op de partij
GroenLinks-PvdA 279 30,8% 26,1% +4,7 pp 0,5%
D66 247 27,2% 26,7% +0,6 pp 0,4%
Partij voor de Dieren 85 9,4% 5,3% +4,1 pp 0,7%
CDA 45 5,0% 6,6% −1,6 pp 0,3%
VVD 44 4,9% 8,6% −3,8 pp 0,2%
Volt 38 4,2% 2,8% +1,4 pp 0,6%
PVV 30 3,3% 6,8% −3,5 pp 0,2%
SP 30 3,3% 1,8% +1,5 pp 0,8%
BIJ1 27 3,0% 1,2% +1,8 pp 1,1%
JA21 21 2,3% 2,9% −0,6 pp 0,3%
ChristenUnie 18 2,0% 1,3% +0,7 pp 0,7%
DENK 16 1,8% 6,0% −4,3 pp 0,1%
Forum voor Democratie 9 1,0% 1,7% −0,7 pp 0,3%
Vrede voor Dieren 5 0,6% 0,1% +0,4 pp 1,7%
LP 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 1,2%
NSC 2 0,2% 0,3% −0,0 pp 0,4%
Piratenpartij 2 0,2% 0,1% +0,1 pp 0,8%
SGP 2 0,2% 0,3% −0,1 pp 0,3%
50PLUS 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,1%
BBB 1 0,1% 0,6% −0,5 pp 0,1%
BVNL 1 0,1% 0,1% +0,0 pp 0,5%
NL PLAN 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 1,6%
Vrij Verbond 1 0,1% 0,0% +0,1 pp 3,7%
DE LINIE 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%
FNP 0 0,0% 0,0% −0,0 pp 0,0%

Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Utrecht, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.

Hoe belangrijk is dit stembureau

  • Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: GroenLinks-PvdA haalde hier +4,7 pp meer dan gemiddeld in Utrecht.
  • Qua gewicht is dit het 120e van de 227 stembureaus: 0,4% van alle geldige stemmen in Utrecht en 0,0087% van alle stemmen in Nederland.
  • Ongeveer 1 op de 237 stemmen in Utrecht komt van dit stembureau.

Andere stembureaus in Utrecht

Alle stembureaus in Utrecht

De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.