Stembureau Stembureau KnA-gebouw (muziek ver) in Uithoorn (2025)
Postcode 1422 RG · Wijk Legmeer
Hier zijn 2.047 geldige stemmen uitgebracht. PVV werd hier de grootste met 19,4% van de stemmen.
Wat hier is gestemd
| Partij | Stemmen | Aandeel hier | Aandeel gemeente | Verschil | Van alle stemmen op de partij |
|---|---|---|---|---|---|
| PVV | 398 | 19,4% | 17,8% | +1,7 pp | 12,6% |
| VVD | 384 | 18,8% | 18,6% | +0,2 pp | 11,6% |
| D66 | 334 | 16,3% | 18,3% | −2,0 pp | 10,3% |
| GroenLinks-PvdA | 220 | 10,7% | 10,0% | +0,8 pp | 12,4% |
| CDA | 186 | 9,1% | 9,5% | −0,4 pp | 11,0% |
| JA21 | 177 | 8,6% | 8,2% | +0,4 pp | 12,1% |
| Forum voor Democratie | 107 | 5,2% | 5,3% | −0,1 pp | 11,4% |
| Partij voor de Dieren | 52 | 2,5% | 1,9% | +0,6 pp | 15,5% |
| 50PLUS | 38 | 1,9% | 1,5% | +0,3 pp | 13,9% |
| BBB | 32 | 1,6% | 2,2% | −0,6 pp | 8,2% |
| SP | 32 | 1,6% | 1,4% | +0,2 pp | 13,0% |
| DENK | 21 | 1,0% | 1,8% | −0,8 pp | 6,5% |
| Volt | 17 | 0,8% | 0,9% | −0,1 pp | 10,7% |
| NSC | 12 | 0,6% | 0,4% | +0,2 pp | 16,2% |
| BIJ1 | 10 | 0,5% | 0,3% | +0,2 pp | 19,6% |
| ChristenUnie | 10 | 0,5% | 0,8% | −0,3 pp | 6,8% |
| SGP | 6 | 0,3% | 0,3% | −0,0 pp | 11,1% |
| Piratenpartij | 5 | 0,2% | 0,1% | +0,1 pp | 21,7% |
| BVNL | 2 | 0,1% | 0,3% | −0,2 pp | 3,5% |
| Vrede voor Dieren | 2 | 0,1% | 0,2% | −0,1 pp | 5,9% |
| LP | 1 | 0,0% | 0,1% | −0,0 pp | 9,1% |
| NL PLAN | 1 | 0,0% | 0,1% | −0,0 pp | 11,1% |
| Vrij Verbond | 0 | 0,0% | 0,0% | −0,0 pp | 0,0% |
Verschil: het aandeel hier min het aandeel in heel Uithoorn, in procentpunt. Laatste kolom: welk deel van alle stemmen op deze partij in de gemeente hier is uitgebracht.
Hoe belangrijk is dit stembureau
- Het meest afwijkend van de gemeente als geheel: D66 haalde hier −2,0 pp minder dan gemiddeld in Uithoorn.
- Qua gewicht is dit het 2e van de 14 stembureaus: 11,5% van alle geldige stemmen in Uithoorn en 0,0197% van alle stemmen in Nederland.
- Ongeveer 1 op de 9 stemmen in Uithoorn komt van dit stembureau.
Andere stembureaus in Uithoorn
- Stembureau Gemeentehuis 2.215 stemmen · VVD 21%
- Stembureau De Schutse P.G.U. 1.626 stemmen · D66 17%
- Stembureau Dorpshuis de Quakel 1.568 stemmen · VVD 21%
- Stembureau Legmeervogels 1.505 stemmen · VVD 24%
- Stembureau MFA De Scheg 1.478 stemmen · PVV 19%
- Stembureau Gymzaal Meerwijk 1.456 stemmen · D66 23%
De officiële uitslag stelt het centraal stembureau vast.